Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

211
skorn
7 stycznia 2019r. o 22:59
falco napisał(a): zapewne z małymi wyjątkami ...prawda?


Prawda. Kwaśniewskiego nie rozliczamy, jemu "podajemy rękę".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2019r. o 7:33
biedny z ciebie kmiotek ...
i ta twoja ''mantra'':]

boisz się że słowa prawdy mogły by cię udusić że milczysz o rządach PC ,AWS i ZCHN?

to kolejny pokaz twojej kosmicznej wręcz hipokryzji ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 9:44
???
I znów dostaliśmy wyimek chaosu z bogatego życia wewnętrznego kmiotka Burczymuchy ;)
Gonitwa myśli taka, że z każdej załapały się tylko po dwa wyrazy.
Bez sensu, bez związku. Bidok myśli, że inni mają w głowie taki sam śmietnik propagandowy jak on! Jednej głębszej myśli nie jest w stanie sformułować, żadnego zdania złożonego, żadnej KONKRETNEJ tezy! Za to to ciągłe leczenie kompleksu niższości - zaklinanie rzeczywistości ciągłym powtarzaniem zaklęcia " ja jestem mądry, a on gópi" :D
Zmień ksywkę na AWS, mędrcze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 stycznia 2019r. o 13:02
~~Karmelowy Hibiskus napisał(a): Czy prawdziwi Polacy rozliczą pisowską mafię ?
Najwyższa pora !



Dopisane 08.01.2019r. o godz. 11:49:

Hibiskus - mafię mieliśmy - czy według Ciebie to zostało rozliczone ?


Dopisane 08.01.2019r. o godz. 13:02:

falco napisał(a): biedny z ciebie kmiotek ...
i ta twoja ''mantra'':]

boisz się że słowa prawdy mogły by cię udusić że milczysz o rządach PC ,AWS i ZCHN?

to kolejny pokaz twojej kosmicznej wręcz hipokryzji ...hahaha
............................................................................................................................................PC - - Założona w 1990 partia domagała się zerwania z dotychczasową polityką rządu Tadeusza Mazowieckiego, który oskarżano o zbyt wolne na tle krajów regionu odchodzenie od pozostałości komunizmu. ....... AWS -- W okresie od 10 listopada 1997 do 6 czerwca 2000 tworzyła koalicję rządową z Unią Wolności, - UW -obecnie PO , Premier Rządu J. Buzek obecnie czołowy działacz PO . .... ZCHN - W Sejmie kontraktowym (1989–1991) istotną rolę w propagowaniu partii odegrali „trzej muszkieterowie ZChN” w Obywatelskim Klubie Parlamentarnym: posłowie Stefan Niesiołowski, Jan Łopuszański i Marek Jurek, w znacznym stopniu przyczyniając się do zainteresowania partią i jej sukcesu w wyborach w 1991. ZChN miało także wówczas w ramach OKP kilku senatorów. Duże znaczenie partia zyskała po wyborach prezydenckich w 1990, w których poparła Lecha Wałęsę, a następnie, gdy wraz z KLD i PC utworzyła rząd Jana Krzysztofa Bieleckiego. - KLD - partia Lewandowskiego i Tuska , - PC- partia Kaczyńskich , podsumowując największy wpływ na przemiany w pierwszych latach transformacji mieli ludzie związani obecnie z PO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Aukuba niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 13:06
Plantatorze ,a teraz napisz proszę o pieniądzach jakie wtedy ,,organizowaliście '' na swoją działalność .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 stycznia 2019r. o 13:29
~~Fioletowa Aukuba napisał(a): Plantatorze ,a teraz napisz proszę o pieniądzach jakie wtedy ,,organizowaliście '' na swoją działalność .
Napisz o jaki okres masz na myśli , jeżeli chodzi o początki działalności - okres założycielski , nie było żadnych zbiórek , po zarejestrowaniu związku - składki członkowskie jak obecnie które po wprowadzeniu stanu wojennego przejęli włodarze komunistyczni .


Dopisane 08.01.2019r. o godz. 13:29:

P.S. Akuba - czy Ty jesteś w stanie podjąć dyskusję w temacie , czy tylko stać Ciebie na zadawanie mało znaczących pytań .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Irga niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 15:02
https://fakty.interia.pl/polska/news-kukiz-15-zlozy-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-prezesa-nbp,nId,2772520

pis walczy z TVNem bo dziennikarze śledczy zwalczają pisowską mafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 stycznia 2019r. o 15:25
M21W2 napisał(a):
~~Fioletowa Aukuba napisał(a): Plantatorze ,a teraz napisz proszę o pieniądzach jakie wtedy ,,organizowaliście '' na swoją działalność .
Napisz o jaki okres masz na myśli , jeżeli chodzi o początki działalności - okres założycielski , nie było żadnych zbiórek , po zarejestrowaniu związku - składki członkowskie jak obecnie które po wprowadzeniu stanu wojennego przejęli włodarze komunistyczni . Dopisane 08.01.2019r. o godz. 13:29:P.S. Akuba - czy Ty jesteś w stanie podjąć dyskusję w temacie , czy tylko stać Ciebie na zadawanie mało znaczących pytań .


Witaj Lucjanie :) Ja biedny mały żuczek , pozostałość po żydokomunie , nie plantator , ale szukający wiedzy odpowiem Fioletowej Aukubie , bo faclobarana już przerobiłem i więcej z tą Świadomością nie będę się zajmował. Interesuje mnie ... i proszę Ciebie ... odpowiedz na pytanie ... widziałeś wtedy agenta Bolka w tym zrywie Solidarności ? ... no wiesz , tego , co do hameryki się wybrał na saksy z napisem KÓŃSTYTUCJA. Nie cierpię Morawieckiego , lubiłem panią Beatę Szydło . Ja nie wiem dlaczego Kaczor ... ostatni z ...i zrobił rekonstrukcję rządu , ale mam takie wrażenie , że mu zapłacili.

Co myślisz Lucjan ? :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza