Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Globalne ocieplenie. Jest, czy nie?

13926
qwax_
7 grudnia 2018r. o 20:02
Od nowego roku odczujemy wszyscy "walkę" z globalnym ociepleniem, czy może już nowego nazewnictwa - ze zmianami klimatu - w cenach energii elektrycznej.
A to dopiero początek "zabawy" w ogłupianiu i okradaniu ludzi.
Dla zainteresowanych poznaniem innej strony tej "nowej światowej religii":
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/polscy_ekologiczni,p990293647

Oraz wykład laureata pokojowej Nagrody Nobla - Lorda Christophera Moncktona







„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 grudnia 2018r. o 20:05
Jest i nie ma. Zależy kto finansuje badania.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Laurowiśnia niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 20:14
To nie jest kwestia finansowania badań.
Laureat nagrody Nobla z fizyki jasno mówi o pseudonauce globalnego ocieplenia.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Zaślaz niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 20:50
Pytanie kto finansuje pana laureata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2018r. o 20:58
Ksawery jesteś Wielki . Kto tym tefauenowskim lemingom powie prawdę , gdy już odejdę w zaświaty ? Zostajesz tylko Ty :D Ale dopóki krew w żyłach krąży , to powiem tak ... mieli mnie za oszołoma , kiedy mówiłem o chemitralach . mieli mnie za oszołoma , kiedy mówiłem o zbrodniczych szczepionkach , mieli mnie za oszołoma kiedy mówiłem o fiducjarnym pieniądzu ... tak trzymaj Ksawery ... nawet z zaświatów będę Cię wspierał :)

Pogadam z Jezusem , o ile mi pozwoli i ... poproszę , żeby Ciebie również wsparł.

Masz wtyki chłopie :D

Globalne ogłupienie , jakie tam ocieplenie . Jest ... globalne ogłupienie

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Laurowiśnia niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:00
~Ciemnobrązowy Zaślaz napisał(a): Pytanie kto finansuje pana laureata


Po wysłuchaniu nie będziesz miał wątpliwości, że globalne ocieplenie to pseudonauka. Jasno i spokojnie pokazuje bzdury modnej obecnie pseudonaukowej religii globalnego ocieplenia. Niezależnie od źródeł finansowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 grudnia 2018r. o 21:14
~~Indygowa Laurowiśnia napisał(a): To nie jest kwestia finansowania badań.
Laureat nagrody Nobla z fizyki jasno mówi o pseudonauce globalnego ocieplenia.


Będę się upierał przy swoim. Nie jeden już taki wykład oglądałem. I jedni i drudzy ładnie mówią i jedni i drudzy pokazują dowody/badania, i za jednymi i za drugimi stoją jakieś pieniądze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy debatują bo lubią, ale takich pełno po jednej i po drugiej stronie. My sobie możemy tylko gdybać.

Chociaż jak wyjdę wieczorową porą psa przegonić po polu, to jestem skłonny uwierzyć w to ocieplenie, no a przynajmniej w zaje x biste zanieczyszczenie. Czasami nie idzie oddychać ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Laurowiśnia niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:48
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Indygowa Laurowiśnia napisał(a): To nie jest kwestia finansowania badań.
Laureat nagrody Nobla z fizyki jasno mówi o pseudonauce globalnego ocieplenia.


Będę się upierał przy swoim. Nie jeden już taki wykład oglądałem. I jedni i drudzy ładnie mówią i jedni i drudzy pokazują dowody/badania, i za jednymi i za drugimi stoją jakieś pieniądze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy debatują bo lubią, ale takich pełno po jednej i po drugiej stronie. My sobie możemy tylko gdybać.

Chociaż jak wyjdę wieczorową porą psa przegonić po polu, to jestem skłonny uwierzyć w to ocieplenie, no a przynajmniej w zaje x biste zanieczyszczenie. Czasami nie idzie oddychać ;)


Chyba nie oglądałeś! Żeby mieć wyniki i je porównywać trzeba je najpierw mieć. A wyników nie ma. O tym jest wykład. Pomiary obejmują niewielką powierzchnię Ziemi i mikroskopijny wycinek czasu. Nie ma szansy na jakiekolwiek wnioski. Poza tym,  czy CO2 powoduje wzrost temperatury czy może wzrost temperatury powoduje wzrost CO2? Nikt tego nie wie. Może i cieplej, ale dlaczego nie wiadomo. A jak ktoś mówi, że wie, to nie ma innego wyjścia - kłamie albo wydaje mu się, że wie.
I poszukaj jeszcze jednej informacji - za jaki procent globalnej emisji CO2 odpowiada człowiek? Niewielki. A za jaki procent wzrostu temperatury może odpowiadać CO2? Też niewielki - para wodna dużo więcej, dodaj inne czynniki.
Poza tym gdzie ci pseudonaukowcy uwzględniając cykle pracy Słońca? Nic o tym?
Religia globalnego ocieplenia to szwindel mający na celu zapewnienie przepływi pieniędzy od biednych do bogatych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima