Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Globalne ocieplenie. Jest, czy nie?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 grudnia 2018r. o 21:57
~~Indygowa Laurowiśnia napisał(a): ...
Religia globalnego ocieplenia to szwindel mający na celu zapewnienie przepływi pieniędzy od biednych do bogatych.


Amen :) .


Witam Cię w klubie Ksawerego Laurowiśnia , cieszy mnie to , że co raz więcej Ludzi widzi prawdę :)

Dobranoc :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 grudnia 2018r. o 22:28
To że jest, to oczywiste. To czy działalność człowieka ma na nie zauważalny wpływ, już nie bardzo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2018r. o 15:10
Ponieważ jestem , głupim , starym ...em . Złodziejem i kłamcą bez matury. Alkoholikiem do tego , pragnę zapytać Cię Mieczyk , gdzie i kiedy Cię obraziłem ... no wiesz .... starcza pamięć szwankuje. Czytam to forum i dużo piszę , bo uważam , że powinniśmy My ... Ludzie Łączyć się , nie dzielić . Jezus ma jeszcze wqurwę roboty tutaj . No przypomnij Mieczyk . Potrzebuję Twej wiedzy do rachunku własnego sumienia ... gdzie i kiedy ? Proszę Cię :)

Piona Ksawery , kto jeśli nie my ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 12:24
globalne ocieplenie wielkie słowa dla maluczkich tępych gojów,jest tylko chemtrali za które teraz będziemy płacić ,bo szczyt tak ustalił będziemy płacić za trucizne kt orą nam sypią na łeb.ale ciemny lud zamiast walczyć o wolność to napieprza seriale i wiadomośći w sciekach głównego nurtu,a teraz wyśmiejcie mnie że jestem tępy tucznik i jak tam chcecie.bo prawda do was nie dociera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 13:12
klucznick napisał(a): globalne ocieplenie wielkie słowa dla maluczkich tępych gojów,jest tylko chemtrali za które teraz będziemy płacić ,bo szczyt tak ustalił będziemy płacić za trucizne kt orą nam sypią na łeb.ale ciemny lud zamiast walczyć o wolność to napieprza seriale i wiadomośći w sciekach głównego nurtu,a teraz wyśmiejcie mnie że jestem tępy tucznik i jak tam chcecie.bo prawda do was nie dociera.


Witam Cię w klubie Ksawerego Kluczniku :D Ale proszę Cię , ziemia nie jest płaska ... ja wiem , że Lechicki tak twierdzi ... no miał zły dzień ... można wybaczyć ... Kwiat Życia , który tłumaczył Haramein , który robi za moje logos ... nie tylko moje ... wielu Mądrych Ludzi Świętą Geometrię Stwórcy rozumie .

Ja jeszcze nie , ale



... lubię patrzeć i wracać tam , gdzie byłem już , jak Wodecki ś.p.

No co tam Jasiu , jak niedziela mija ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Przylaszczka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 22:59
podobno, falco nie chodzi juz do jeronimo martins na zakupy , bo sie boi bezlitosnej reki sprawiedliwosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 grudnia 2018r. o 5:48
podobno...
:]
podobno też ty chodzisz z pampersem na wypadek spotkania a Falco...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Ułudka niezalogowany
10 grudnia 2018r. o 8:50
Kto odpowiada za ocieplenie klimatu w epoce lodowcowej ?? Powinniśmy to ustalić a następnie nałożyć na niego sankcje !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.