Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dali się nabrać kolejny raz?
~~Żółtoszara Męczennica niezalogowany
16 grudnia 2018r. o 21:48
bolec info, tuba PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowy Wiesiołek niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 6:13
Dlaczego nie zniesli podatku dlaczego klamali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Funkia niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 7:25
Zwolnienia z podatków z przeróżnych dziedzinach gospodarki,stref ekonomicznych,sklepów obszarowych itp.a ty palaku zapi....laj na to wszystko i większość się dziwi że młodzi emigrują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciana Stokrotka niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 7:31
I bardzo dobrze że nie znieśli podatku od kopalin.A niby dlaczego? Żeby elyty jeszcze więcej mogły się nahapać? Prezesi juz nie wiedzą ile mogą jeszcze nakraść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiśniowy Wiesiołek niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 7:39
Beata Szydło kłamała tak jak wszyscy pozostali politycy PiS. Lista ich kłamstw jest tak długa, że nie sposób wszystkich zapisać na forum. Przypomnę tylko niektóre: kwota wolna od podatku na poziomie 8000 PLN, walka z nepotyzmem, uczciwość i skromność, obniżenie podatku VAT, walkę z korupcją, zakup helikopterów w Świdniku itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Stokrotka niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 9:07
Jak nie za mało płacą burmistrzowi to za mało mają prezesi kopalni.
To jest jakiś portal promujący sitwy i kliki.
Dajcie mi więcej bo mam zielone piórko wetknięte w d....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 9:18
~~Herbaciana Stokrotka napisał(a): Jak nie za mało płacą burmistrzowi to za mało mają prezesi kopalni.
To jest jakiś portal promujący sitwy i kliki.
Dajcie mi więcej bo mam zielone piórko wetknięte w d....



Aleś ty głupi, idź do lekarza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Lilak niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 10:19
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a):
~~Herbaciana Stokrotka napisał(a): Jak nie za mało płacą burmistrzowi to za mało mają prezesi kopalni.
To jest jakiś portal promujący sitwy i kliki.
Dajcie mi więcej bo mam zielone piórko wetknięte w d....



Aleś ty głupi, idź do lekarza!

Chyba z tobą do psychiatry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza