Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Audi w rowie
~Szarożółta Aukuba niezalogowany
3 lutego 2019r. o 19:56
Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowy Driakiew niezalogowany
3 lutego 2019r. o 20:06
Ot rajdowiec, pewnie quattro mu się zepsuło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Śnieżnik niezalogowany
3 lutego 2019r. o 20:10
Na skrzyzowaniu A4 i A18 ok. godziny 17 zderzyły się dwa auta. Sprawca zdarzenia, 2km wcześniej popędzał mnie długimi jak tira wyprzedzałem. Ludzie widzą jakie są warunki, ale mimo wszystko nie myślą, gonią na złamanie karku. Czy naprawdę tak im śpieszno do trumny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Maciejka niezalogowany
3 lutego 2019r. o 20:13
Myślę,że starszy Pan raczej rajdowcem nie jest, po prostu go troszkę wyniosło. Stojąc dłuższą chwilę w tamtym miejscu można było zauważyć wielu "rajdowców",którym mało brakowało i zatrzymaliby się na pobliskich drzewach lub basenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Aukuba niezalogowany
3 lutego 2019r. o 20:54
~Tabaczkowy Driakiew napisał(a): pewnie quattro mu się zepsuło


Pewnie nie. Po pierwsze napęd 4x4 w starych audi oparty na torsenie to najmniej awaryjny element tych samochodów. Po drugie paradoksalnie sprawny napęd może czasem być problemem w takich warunkach, gdyż nadzwyczaj łatwo przyspiesza, a hamuje niestety jak każde inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowy Koleus niezalogowany
3 lutego 2019r. o 21:27
Dlaczego nikt nie napisze ze po raz kolejny służby zaspały tej zimy.... zapomniałem jest weekend. Siedzą w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Aukuba niezalogowany
3 lutego 2019r. o 23:08
~Kawowy Koleus napisał(a): Dlaczego nikt nie napisze ze po raz kolejny służby zaspały tej zimy...


Bo nie zaspały, przynajmniej nie bardziej jak zwykle. Dziś nie nadążałem z odśnieżaniem samochodu. Zanim "objechałem" cały miotełką, to znów robił się biały tam gdzie zacząłem.
Jak więc wyobrażasz sobie oczyszczanie na bieżąco ze śniegu dziesiątek km dróg?

Ten banał akurat dziś można sobie darować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20172
#trab nieaktywny
4 lutego 2019r. o 1:49
Prawdopodobnie drogowcy zaspali. W końcu niedziela!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.