Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płatne strefy parkowania? Mieszkańcy krytykują
~~Malachitowy Ogórecznik niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:10
Uważam, że taka strefa powinna powstać. W mieście gdzie nie płacimy za komunikację miejską nie musimy wjeżdżać do centrum miasta swoim autkiem i krążyć po nim żeby znaleźć miejsce do zaparkowania. Sam tego wielokrotnie doświadczyłem. Przerzuciłem się na MZK (jeszcze w okresie gdy przejazdy były płatne) i nie mam problemu z parkowaniem. Korzystam też często z roweru. Oczywistym jest, że gdy będziemy płacili za parkowanieto do kasy miejskiej wpłyną określone środki, ale mam nadzieję, że zostaną one wykorzystane na poprawę jakości nawierzchni naszych ulic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Gynostemma niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:19
~~Malachitowy Ogórecznik napisał(a): Uważam, że taka strefa powinna powstać. W mieście gdzie nie płacimy za komunikację miejską nie musimy wjeżdżać do centrum miasta swoim autkiem i krążyć po nim żeby znaleźć miejsce do zaparkowania. Sam tego wielokrotnie doświadczyłem. Przerzuciłem się na MZK (jeszcze w okresie gdy przejazdy były płatne) i nie mam problemu z parkowaniem. Korzystam też często z roweru. Oczywistym jest, że gdy będziemy płacili za parkowanieto do kasy miejskiej wpłyną określone środki, ale mam nadzieję, że zostaną one wykorzystane na poprawę jakości nawierzchni naszych ulic.


Proszę pochwal się gdzie to nie mogłeś zaparkować .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Słonecznik niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:20
Mi propozycja odpowiada. Tylko faktycznie na obrzeżach powinny być parkingi, np. przy wjeździe od Kruszyna zlikwidować ogródki i tam zrobić porządny piętrowy parking. Naprzeciwko Badera jest działka którą także by się nadała. I może ten straszący plac przy Łokietka i Zgorzeleckiej także zamienić na taki parking jak się już proces w jego sprawie zakończy. Bolesławiec jest na tyle małym miastem w centrum że wszędzie można dojść na pieszo. Jak najbardziej wskazane dla naszych grubasków ;-) miłej soboty wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Rozmaryn niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:36
każdy pomysł urzędasa jest dobry ,jak złupić z obatela ,a temat czystego powietrza to przykrywka .w niektórych miastach w niemczech zrobiono zakaz wjazdu dla diesla ,a teraz zgadnijcie czy się poprawiło powietrze ,otóż NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:49
Tak patrzę do programu wyborczego Romana i nic na ten temat nie napisał... A nie, czekaj... już po wyborach :D
Ochrona powietrza... dobra bajka dla lemingów na końcu kabla telewizji lokalnej. Większa rotacja aut o której napisano to więcej samochodów i więcej spalin. Kasy w mieście brakuje i szukają nowych dochodów, ot co. A parkingów jak nie ma tak nie będzie. Gdzie parking piętrowy? Wszystko upchali do centrum, nawet hotel. No ale babcie nie mają aut a do lokalu wyborczego i kościółka idą na piechotkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Sosna niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:55
Nareszcie! Zauważcie, że Bolesławiec jest ostatnimi miastem średniej wielkości, jakie znam, gdzie w centrum nie ma strefy płatnego parkowania. Jesteśmy pod tym wzlględem ze 20 lat do tyłu. Czemu nikt we Wrocławiu, Legnicy czy Jeleniej Górze nie marudzi, że parkingi w centrum sa płatne? A tam nie ma mowy o bezpłatnej komunikacji miejskiej. Mało tego! we Wrocławiu za wjazd do ścisłego centrum niedługo trzeba będzie słono płacić! To sa konsekwencje rozwoju miasta i zwiększania się ilości i ludzi w nim pracujących i pojazdów. Uświadomcie sobie, Janusze i Grażyny: rozwój cywilizacyjny powoduje, że posiadanie samochodu nie jest już luksusem. To jedno z narzędzi, także pracy. Ale luksusem staje się w tym momencie codzienny dojazd tym autem do pracy. a za luksus trzeba płacić:-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarna Czereśnia niezalogowany
16 lutego 2019r. o 10:57
Największą głupotą kasy im chyba brakuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Sosna niezalogowany
16 lutego 2019r. o 11:07
Wbrew pozorom temat ten nie jest odosobniony od problemu braku komunikacji podmiejskiej. Przeciwnicy rozwijania komunikacji podmiejskiej w gminie (a jest ich, wbrew pozorom, dośc dużo), uważają, że ona jest niepotrzebna, bo nikt nią nie jeździ, gdyż wszyscy mają samochody. No więc teraz stanie się potrzebna, bo skoro comiesięczny dojazd autem do pracy podrożeje np o 100 zł (tyle, zakładam, będzie minimum kosztował miesięczny abonament na miejsce parkingowe) i znów mnóstwo będzie chętnych do dojeżdżania do pracy komunikacją podmiejską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza