Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzięki Unii Europejskiej Bolesławiec się zmienia
~~Ciemnogranatowa Kokoryczka niezalogowany
6 maja 2019r. o 21:57
mirko:)
czy czasem nie mieszkasz w docieplonym bloku przed którym stoi tablica ''inwestycja współfinansowana z funduszy unijnych'' ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 maja 2019r. o 22:01
Emem, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Brak granic, to nie zasługa bycia w UE tylko układ z Schengen!!

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Osteospermum niezalogowany
6 maja 2019r. o 22:19
~~Ciemnogranatowa Kokoryczka napisał(a): mirko:)
czy czasem nie mieszkasz w docieplonym bloku przed którym stoi tablica ''inwestycja współfinansowana z funduszy unijnych'' ? ;)[

napisał że mieszka w bloku ,zagłębie miedziowe.,ma mieć połączenie darmowe -autobusowe z bolcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 maja 2019r. o 22:35
taaa, poki co wycofano nawet polaczenie platne :)


Dopisane 06.05.2019r. o godz. 22:35:

qwax_ napisał(a):
Jeśli zrobią ten trzeci pas, to nie po to, by ułatwić życie kierowcom, ale po to, by móc postawić bramki i pobierać opłaty za przejazd...
W tej chwili opłaty za A4 do Krakowa to prawie 30 zł w jedna stronę. Jak zrobią trzeci pas do Wrocławia, to dolicz do tego kolejne kilkanaście.


mysle ze wiekszosc kierowców na odcinku Golnice-Wrocław jest gotowa zaplacic by miec komfort 3 pasow z poboczem, obecnie to czeste kolizje i jazda jednym pasem, bo prawy to konwoje tirów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2019r. o 22:41
mir.ko napisał(a): ... Czemu ludzie daja się mamic takim nauczycielom jak S Michalkiewicz?


Nie wiem , jak Inni , ale wiem , dlaczego Michalkiewicz jest mym Autorytetem Mirek :)

Konstytucję spisał w dwadzieścia dziewięć paragrafów ... bogowie prawa potrzebują specjalizacji od wynoszenia śmieci :D Tłumaczy Ludziom , co jest pięć w geopolityce , wyrocznie z TV gadają bij Ruska . Świetny dowcip , który nie zawsze rozumiem , bo brakuje mi wiedzy. Dystans do kleru , choć chrześcijanin. I najważniejsze ... Just 447 !

Żaden baran z obecnie nam miłościwie panujących notabli dobrej zmiany pary nie puścił z gęby ... a pan Stanisław mówi jak jest.

Głupia Papuga może sobie gadać , co tylko chce , mnie interesuje Twoja edukacja Mirek :)

I edukacja przyszłych Pokoleń Polaków :)

Czy wyjaśniłem , dlaczego Stachu jest mym Autorytetem ? :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 maja 2019r. o 22:50
Michalkiewicz nie jest za wyjściem z UE. Przynajmniej nie natychmiast.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 maja 2019r. o 22:51
tak, dziekujemy ze sie tym z nami podzieliłeś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Śniedek niezalogowany
6 maja 2019r. o 23:08
~~Zielonkawobrązowy Nagietek napisał(a): Bezrobocie spadło bo ludzie wyjechali do pracy zagranicę , w tych molochach na strefie pracują teraz Ukraińcy bo firmy te mało płacą …. zarobki nadal w mieście niskie.... pracy za godziwe pieniądze bardzo mało, stołki dalej po partyjnej znajomości się w mieście rozdaje …. drogi dziurawe jak były, baseny miejskie syf jaki był taki jest dalej …. mieszkania podrożały na maxa ….. takie to unijne plusy mamy ….
Jesli miastem od ilus tam lat rzadzi nauczyciel czegos tam, to macie wyniki. Zarzadzanie rozwydrzona zgraja gownarzerii to nie to samo ,co rzadzenie miastem., chocby malym. Unia nie ma nic do tego, a tylko wspomaga rozne, niestety czasem glupie pomysly. Zamiast prawdziwego menedzera, nadal wybierajcie sobie nauczyciela!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion