Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie z Tomaszem Sekielskim: Zadaj pytanie!
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 9:07
A ja mam nie tyle pytanie, a prośbę, aby spytać widownię, czy regularnie chodzą do kościoła, jak o niego dbają? np poprzez podniesienie ręki. Myślę, że wnioski nasuną się same kto i po co jest na sali. Pozdrawiam
Ps. żeby nie było, każdemu pedofilowi czapa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieska Celozja niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 12:04
1.Czy jest Pan za zniesieniem celibatu w Kościele? 2. Ile postepowań karnych w stosunku do księży przyznajacych sie do przestepstw pedofilii w filmie,rozpoczęło Państwo Polskie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Celozja niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 12:13
Ostatnio ( w maju, przed wyborami ) Premier RP Mateusz Morawiecki mówił - trudno sobie wyobrazić cięższe przewinienie niż „zdrada zaufania najmłodszych, tych oddanych pod opiekę”. – Dlatego osoby, które są opiekunami w różnych instytucjach, włączając w to wszystkie instytucje kościelne; wszystkie tego typu osoby muszą ponosić jakby odpowiedzialność jeszcze wzmocnioną. To też ma odzwierciedlenie w naszych propozycjach – powiedział.
Pytanie : Jak obecnie daleko jest od teorii karnej do praktyki panie redaktorze?? Czy warto nakręcić część II filmu i pokazać obłudę rządzących , tayfę ulgową w stosunku do kleru?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 12:38
Czy będzie transmisja on-line ?
Czy będzie można będzie zadawać pytania z sali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Miskant niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 12:48
Może nie temacie, ale też chodzi o spotkanie. Gdzie się podziała informacja o dzisiejszym spotkaniu z innym dziennikarzem? Był wątek i został zdjęty.

Zmoderowano 07.06.2019 godz.12:50 - powód: reklama (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
7 czerwca 2019r. o 12:56
~~Pszeniczny Miskant napisał(a): Może nie temacie, ale też chodzi o spotkanie. Gdzie się podziała informacja o dzisiejszym spotkaniu z innym dziennikarzem? Był wątek i został zdjęty.Zmoderowano 07.06.2019 godz.12:50 - powód: reklama (moderator)


Ten wątek nie dotyczy promocji innych imprez. W ich sprawie odsyłamy do naszej oferty reklamowej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 696 373 113.

Swoją drogą z podziwem obserwujemy szybką organizację innych zdarzeń w czasie organizowanego przez nas spotkania z panem Sekielskim : )))


Dopisane 07.06.2019r. o godz. 12:53:

~~Groszkowa Lepnica napisał(a): Czy będzie transmisja on-line ?
Czy będzie można będzie zadawać pytania z sali?


Zapis całego spotkania będzie można obejrzeć (najdalej jutro) na kanale YouTube Bolec.Info.

Pytania z sali być może będą :)


Dopisane 07.06.2019r. o godz. 12:56:

~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): A ja mam nie tyle pytanie, a prośbę, aby spytać widownię, czy regularnie chodzą do kościoła, jak o niego dbają? np poprzez podniesienie ręki. Myślę, że wnioski nasuną się same kto i po co jest na sali. Pozdrawiam
Ps. żeby nie było, każdemu pedofilowi czapa.


Spoko, jak zorganizujemy spotkanie z widownią obecną na spotkaniu z panem Sekielskim, na pewni zrealizujemy twój wniosek.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Calibrachoa niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 14:10
Jaki jest cel tego spotkania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
7 czerwca 2019r. o 14:12
Bernard napisał(a):
~~Pszeniczny Miskant napisał(a): Może nie temacie, ale też chodzi o spotkanie. Gdzie się podziała informacja o dzisiejszym spotkaniu z innym dziennikarzem? Był wątek i został zdjęty.Zmoderowano 07.06.2019 godz.12:50 - powód: reklama (moderator)


Ten wątek nie dotyczy promocji innych imprez. W ich sprawie odsyłamy do naszej oferty reklamowej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 696 373 113.

Swoją drogą z podziwem obserwujemy szybką organizację innych zdarzeń w czasie organizowanego przez nas spotkania z panem Sekielskim : )))Dopisane 07.06.2019r. o godz. 12:53:


Wg mnie mamy tu rozmijanie się z prawdą.
Spotkanie z innym dziennikarzem NIE jest przedsięwzięciem komercyjnym, a wstęp jest wolny.
To już spotkanie z Sekielskim można ocenić bardziej jako komercyjne!
Wbrew sugestiom "inne zdarzenia", jak znam życie, musiały pewnie zostać zaplanowane sporo wcześniej - dziennikarz odbywa "turnee" dolnośląsko-wielkopolskie, a teatr (wstęp wolny!) ogólnopolskie :D


Zmoderowano 07.06.2019 godz.14:14 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.