Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ma chętnych do pracy
2161
#fobiak nieaktywny
29 sierpnia 2019r. o 20:33
~~Modra Krokosmia napisał(a): oj zaboli ten wpis niektórych ;)
zwłaszcza niektórych lokalnych ''patriotów'' :]


nie zaboli bo takie sa cele unii
"Koszt robotnika ogranicza się zatem niemal wyłącznie do środków żywności niezbędnych
do jego utrzymania i zachowania jego gatunku. A cena towaru, a więc również pracy
, równa się kosztom
jego produkcji. Dlatego, w miarę jak praca staje się coraz bardziej odstręczająca, zmniejsza się płaca"
cytat z manifestu partii komunistycznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Krokus niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 20:42
fobiak napisał(a):
~~Modra Krokosmia napisał(a): oj zaboli ten wpis niektórych ;)
zwłaszcza niektórych lokalnych ''patriotów'' :]


nie zaboli bo takie sa cele unii
"Koszt robotnika ogranicza się zatem niemal wyłącznie do środków żywności niezbędnych
do jego utrzymania i zachowania jego gatunku. A cena towaru, a więc również pracy
, równa się kosztom
jego produkcji. Dlatego, w miarę jak praca staje się coraz bardziej odstręczająca, zmniejsza się płaca"
cytat z manifestu partii komunistycznej


"Fobiak" , w życiu bym się nie spodziewał, że publicznie ujawnisz ideologię Unii Europejskie :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Moszenki niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 12:54
jak ja tutaj pracowalem pare lat temu , to wiązałem ledwo koniec z końcem , jak zacząłem wyjeżdzać za granicę , to jestem zadowolony , na niejedno mnie stać - nawet w tym roku z rodziną byłem na wczasach w Świnoujsciu -p wiec jak brakuje ludzi do pracy , to ja mam radę - tych urzędasów tam wyslać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Barwinek niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 20:51
no nie wybrałeś najdroższe wczasy nad naszym kochany m morzem,a z resztą kto bogatemu zabroni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Krokosmia niezalogowany
1 września 2019r. o 8:21
Świnoujście ,Międzyzdroje są piękne...
Kołobrzeg i Łeba z ich klubami i ...smażalniami :) jest równie świetne :)

a że w tym ''ustawionym'' przez ''pracodawców grajdole nie ma rąk do pracy?
mnie to nie dziwi ale i poniekąd cieszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Firletka niezalogowany
1 września 2019r. o 8:46
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): A może panie anonimowy przedsiębiorco czas pomyśleć o podniesieniu pensji? To nie te czasy kiedy ludzie byli zdani na siedzenie na d.. w jednym miejscu, za dobra praca się jeździ i zmienia swoje życie - miejsce zamieszkania. Dlatego niebawem B-c się wyludnia... I nie o żadne 500+ tu chodzi, bo na tym korzystają najbardziej najmniej zarabiający. Ludzie o pewnym statusie majątkowym i wykształcenia chca pracować mimo 500+, chcą się rozwijać, ale nie za takie pieniądze.
Już nawet taniej siły roboczej z PL nie ma bo są Ukraińcy. Więc albo ten przedsiębiorca z choinki się urwał albo faktycznie wymyślony.
podnoszenie pensji to nie jest dobre rozwiązanie w tym padole - z tego co widze to jak zarobki rosną , to i ceny idą w góre -- inne rozwiązanie dla tego kraju jest takie , moim zdaniem aby zarobki pozostawić na tym samym poziomie a cerny obnizyć z kazdego artykułu o 35 % to wtedy by nikt nie wyjeżdzał i kazdy by tutaj pracował , czyli spożywka , czynsz i resztę wszystkiego - 35 %
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Firletka niezalogowany
1 września 2019r. o 8:55
i tutaj pan ma sz rację - testament jest realizowany a niemcy nigdy się nie zgodzą , aby polacy zarabiali , tyle samo , jak oni , ponieważ nie będzie komu robić i gospodarka niemiecka stanie w części --- co może ciapaci będą robić ??? -- gówno prawda - ciapaci to tylko socjal biorą , nic nie robią i bomby w europie podkladają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Krokosmia niezalogowany
1 września 2019r. o 8:55
na obniżkę o której piszesz nie ma najmniejszych szans....
wręcz przeciwnie , akcyza na pewne usługi i towary rośnie i będzie rosła co już zapowiedziano od przyszłego roku ...
odczujemy to wszyscy i żadne osłonowe ''socjale'' tego nie zbilansują

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.