Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ma chętnych do pracy
~~Burozielona Stokrotka niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 21:02
~~Szarawobiała Metasekwoja napisał(a): Witam, w oparciu o niedawne doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy prze moją żonę, mogę co nieco na ten temat napisać. Nadmienię iż z zawodu jest księgową z 10-letnim doświadczeniem. Wysłane CV wraz z listami motywacyjnymi liczyła już setkach, szukała pracy w swoim zawodzie lecz nie przewidziała jednego... nie miała znajomości. Na strefach ekonomicznych zarówno w Okmianach jak i w Wykrotach, w każdej firmie odpadała w ostatniej fazie (na końcu i tak zawsze dyrektory wybierały swoich ludzi). Postanowiła że poszuka już jakiejkolwiek innej pracy, nawet w handlu (czego ja nie życzę nawet najgorszemu wrogowi!!!!!). Była bardzo zdeterminowana ponieważ od października zaczyna studia na nowym dla siebie kierunku. Okazało się że większość bolesławieckich "przedsiębiorców" wcale nie jest tak uczciwa i strasznie poszkodowana, jak to jest opisywane w tym artykule. O jakiej "trójce" z przodu mówicie jeśli chodzi o wynagrodzenie?? Każda rozmowa zaczynała się od bezdyskusyjnego 1634 zł netto, pracą po 12h dziennie i do tego każdą sobotę plus niedziele handlową. Owszem, zdarzały się wyjątki w postaci "dostaniesz 2000 zł pod stołem ale na papierze najniższa krajowa"., ale o wolnych sobotach, nawet co drugich związanych z przyszłymi studiami nie było nawet mowy. Co do pracy w biurach pożal się boże rachunkowych to w ogóle śmiech na sali. Co prawda praca po 8 h ale po godzinach zabierasz pracę do domu i walisz robotę zdalnie bo masz na głowie kilkaset firm!!! Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim "przedsiębiorcom"


księgowa staż 10 lat , kto by chciał taka zatrudnić , jakie to doświadczenie, znikome raczej, w tych czasach jeszcze gdzie księgowe praktycznie nic nie robią , bo robią za nie to programy,

ludzie opamiętajcie się , ja pracuję jako księgowa 34 lata , dzisiaj siędze na d.u.p.sk.u
nic nie robię za mnie programy liczą.
a wy chcecie zarobić jako księgowa nibotyczne pieniądze
ŻENADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Sosna niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 21:18
widać że pracujesz na waciki ,a tak naprawdę to ściemniasz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bursztynowa Przylaszczka niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 21:27
Pewnie ze krajem nie jesteśmy zachodnim więc dlaczego ceny w sklepach są wyższe niż u nich dlaczego prąd mamy droższy jak oni myślę że dalej jesteśmy okradani to nie jest rozleniwienie ludzie mają oczy otwarte szeroko teraz i liczą tylko na siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Metasekwoja niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 9:22
Ty jesteś księgową ? chyba jakąś tępą bo nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Gość napisał, że szukała jakiejkolwiek pracy i swoje doświadczenia z tym związane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Metasekwoja niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 9:25
~~Burozielona Stokrotka napisał(a):
~~Szarawobiała Metasekwoja napisał(a): Witam, w oparciu o niedawne doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy prze moją żonę, mogę co nieco na ten temat napisać. Nadmienię iż z zawodu jest księgową z 10-letnim doświadczeniem. Wysłane CV wraz z listami motywacyjnymi liczyła już setkach, szukała pracy w swoim zawodzie lecz nie przewidziała jednego... nie miała znajomości. Na strefach ekonomicznych zarówno w Okmianach jak i w Wykrotach, w każdej firmie odpadała w ostatniej fazie (na końcu i tak zawsze dyrektory wybierały swoich ludzi). Postanowiła że poszuka już jakiejkolwiek innej pracy, nawet w handlu (czego ja nie życzę nawet najgorszemu wrogowi!!!!!). Była bardzo zdeterminowana ponieważ od października zaczyna studia na nowym dla siebie kierunku. Okazało się że większość bolesławieckich "przedsiębiorców" wcale nie jest tak uczciwa i strasznie poszkodowana, jak to jest opisywane w tym artykule. O jakiej "trójce" z przodu mówicie jeśli chodzi o wynagrodzenie?? Każda rozmowa zaczynała się od bezdyskusyjnego 1634 zł netto, pracą po 12h dziennie i do tego każdą sobotę plus niedziele handlową. Owszem, zdarzały się wyjątki w postaci "dostaniesz 2000 zł pod stołem ale na papierze najniższa krajowa"., ale o wolnych sobotach, nawet co drugich związanych z przyszłymi studiami nie było nawet mowy. Co do pracy w biurach pożal się boże rachunkowych to w ogóle śmiech na sali. Co prawda praca po 8 h ale po godzinach zabierasz pracę do domu i walisz robotę zdalnie bo masz na głowie kilkaset firm!!! Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim "przedsiębiorcom"


księgowa staż 10 lat , kto by chciał taka zatrudnić , jakie to doświadczenie, znikome raczej, w tych czasach jeszcze gdzie księgowe praktycznie nic nie robią , bo robią za nie to programy,

ludzie opamiętajcie się , ja pracuję jako księgowa 34 lata , dzisiaj siędze na d.u.p.sk.u
nic nie robię za mnie programy liczą.
a wy chcecie zarobić jako księgowa nibotyczne pieniądze
ŻENADA
Ty jesteś księgową ? chyba jakąś tępą bo nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Gość napisał, że szukała jakiejkolwiek pracy i swoje doświadczenia z tym związane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Indygowa Inkarwilla niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 9:37
Zielony Czosnek-czy jak ci tam....dlaczego jeszcze pracujesz u tego człowieka? A nie jesy przypadkiem tak ze mozesz z firmy wyciągnąć na lewo trochę wiecej? Niestety przeklenstwem tego Szefa o którym piszesz zawsze bylo to ze za duzo pozwalal takim jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowy Mamutowiec niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 10:24
Hahaha ale ktoś się popisał , nie chce się pracować ? A To idę by się chciało 8 godzin często po 12 zapieprzać za 1800 ? Hahahaha proszę Cię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Indygowa Inkarwilla niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 11:08
Ale tez jest 500 plus i niektórym, szczególnie kobietom-tak.Nie chce sie pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza