Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na dworcu jest noclegownia dla bezdomnych
~~Szkarłatny Rokitnik 10 września 2019r. o 18:59
"I wstyd mi było jak zobaczyłam ten ponury dworzec i tych pijaków, którzy spali na ławkach oraz kiwali się pod dworcem. Czy na prawdę nie można zrobić z tym porządku? Jak to wygląda? Na dworcu smród od moczu. Aż plamy są pod ścianami bo tam się załatwiają moczymordy. Żygać mi się chciało od tego smrodu. "

Paniusiu, po pierwsze naucz się ortografii!!!! "Żygasz" to może ty, inni po prostu rzygają, jak już. "Na prawdę" - NAPRAWDĘ sięgnij po słownik zanim napiszesz list - skargę do redakcji. Poza tym na dworcu nie ma ani jednej ławki. Są siedziska, jak na stadionie.
Pod rozkładem jazdy to również nie ławka tylko parapet przed dawnym punktem nadawania bagażu. Żule, pijaczki, czy bezdomni? Trudno to określić. Byli, są i będą zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Mięta 11 września 2019r. o 13:59
Jeden z tych tzw. "żuli" był kiedyś moim mężem. Miał wszystko, żonę, dzieci, pracę i stracił przez swój alkoholizm. Po eksmisji otrzymał mieszkanie socjalne, pomoc z MOPS-u. Nadal pije. Pozostał tylko smutek i żal. Co zrobić z takim człowiekiem? Tyle pomocy otrzymał. Był na odwyku. Jednak zawsze wraca...Teraz jest na dnie. Nie chce pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Naparstnica 11 września 2019r. o 16:19
Poczekaj paniusiu jak islam przyjdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek 12 września 2019r. o 11:07
~~Kobaltowa Naparstnica napisał(a): Poczekaj paniusiu jak islam przyjdzie

No przecież "DOBRA ZMIANA " nie zrobiła z tym jeszcze porządku -albo niema plana na TO NO nono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielona Acidantera 12 września 2019r. o 11:40
Gdyby samorządy pracowały zgodnie z założeniami Dobrej Zmiany a nie robiły pod górkę to nie mielibyśmy takich zmartwień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek 12 września 2019r. o 11:43
~Brunatnozielona Acidantera napisał(a): Gdyby samorządy pracowały zgodnie z założeniami Dobrej Zmiany a nie robiły pod górkę to nie mielibyśmy takich zmartwień

No popatrz to samorządy to teraz ZŁO konieczne a nie PEŁO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielona Acidantera 12 września 2019r. o 14:01
Zzieleniały Czosnku gdybyś był zorientowany w naszych miejskich realiach to byś wiedział że PiS nie ma w radzie miasta większości ,żeby realizować politykę państwa,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Żylistek 12 września 2019r. o 14:27
Dworzec to obiekt państwowy A nie samorządowy. PKP ma obowiązek utrzymać tam porządek.Ale PKP śpi w głębokiej d... sorry komunie peerelowskiej i ma to w d... co zresztą , na jedno wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.