Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Projekt EDWARD
~Kasztanowatordzawa Róża niezalogowany
26 września 2019r. o 14:27
Od godziny 6.45 jeżdżę po drogach powiatu Bolesławieckiego i nie tylko, zrobiłem dobre 250 km i nawet w miejscach gdzie zazwyczaj można spotkać policjantów ich nie było, nawet jednego radiowozu nie widziałem. Nie żebym tęsknił ale skoro ogłasza się taką akcję to wypada się pokazać na drogach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Omieg niezalogowany
26 września 2019r. o 20:50
"Jeśli jestem pasażerem, upewnię się, że kierujący jest w pełni sprawny i może w zgodzie z prawem usiąść za kierownicą pojazdu." - czyli zakaz jazdy dla niepełnosprawnych. To po co im te niebieskie koperty? Aby policja mogła robić większą kasę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Złotlin niezalogowany
27 września 2019r. o 13:09
Mnie wczoraj zabolało 200zł w plecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Omieg niezalogowany
27 września 2019r. o 14:13
Projekt EDWARD
-Pomożecie?
-Po-mo-że-my ! Po-mo-że-my!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Begonia niezalogowany
27 września 2019r. o 14:22
Każdy pijany przyłapany za kierownicą powinien mieć zabrane prawko dożywotnio, konfiskowane auto i powinien być sądzony pod zarzutem umyślnego usiłowania zabójstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Omieg niezalogowany
27 września 2019r. o 17:26
~~Bladozielona Begonia napisał(a): Każdy pijany przyłapany za kierownicą powinien mieć zabrane prawko dożywotnio, konfiskowane auto i powinien być sądzony pod zarzutem umyślnego usiłowania zabójstwa.

Zdarzy ci się to kiedyś po zjedzeniu batonika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Fasolnik niezalogowany
27 września 2019r. o 20:22
~~Płowożółty Omieg napisał(a):
~~Bladozielona Begonia napisał(a): Każdy pijany przyłapany za kierownicą powinien mieć zabrane prawko dożywotnio, konfiskowane auto i powinien być sądzony pod zarzutem umyślnego usiłowania zabójstwa.

Zdarzy ci się to kiedyś po zjedzeniu batonika.

Taaaaa jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Kolkwicja niezalogowany
28 września 2019r. o 9:44
~Kasztanowatordzawa Róża napisał(a): Od godziny 6.45 jeżdżę po drogach powiatu Bolesławieckiego i nie tylko, zrobiłem dobre 250 km i nawet w miejscach gdzie zazwyczaj można spotkać policjantów ich nie było, nawet jednego radiowozu nie widziałem. Nie żebym tęsknił ale skoro ogłasza się taką akcję to wypada się pokazać na drogach.


A kto ma stać jak około 30 etatów w KPP Bolesławiec jest nieobsadzonych? Ruch drogowy załatwia wszelkie interwencje nie związane z ruchem, dlatego ich nie widać. Dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.