Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Paweł Śliwko
~Winorośl niezalogowany
27 września 2019r. o 12:43
Paweł Śliwko był moim nauczycielem i dyrektorem szkoły do której chodziłam ja oraz mój syn. Świetny nauczyciel z powołania , wychowawca,pedagog a przedewszystkim człowiek przaz wielkie C , oddany dzieciom , wzór dla innych. Kondolencje rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4618
#halaa nieaktywny
27 września 2019r. o 13:32
Proszę przyjąć szczere kondolencje. Paweł Śliwko był wspaniałym człowiekiem.

halaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
27 września 2019r. o 13:47
Dobry człowiek i nauczyciel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Trzykrotka niezalogowany
27 września 2019r. o 14:23
Składam kondolencje rodzinie

Opiekunka Pana Pawła w ostatnim okresie jego życia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iliowobłękitny Eukomis niezalogowany
27 września 2019r. o 15:12
Mam nieco odmienne zdanie na temat zmarłego. Szkoda, że zmarł, bo chciałbym mu zadać kilka pytań, bardzo niewygodnych dla p.Pawła. Trudno...nie zdążyłem.
Kondolencje dla żałobników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Sit niezalogowany
27 września 2019r. o 16:23
Wielka szkoda....bardzo dobry Człowiek!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Ślazówka niezalogowany
27 września 2019r. o 16:45
Bardzo miły i sympatyczny Pan. Był dyrektorem mojej szkoły podstawowej nr 4. Widywałam go przy grobie swojej pięknej żony,gdzie zawsze były świeże kwiaty. Szkoda dobrych ludzi, którzy tak szybko odchodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Werbena niezalogowany
27 września 2019r. o 16:50
~Iliowobłękitny Eukomis napisał(a): Mam nieco odmienne zdanie na temat zmarłego. Szkoda, że zmarł, bo chciałbym mu zadać kilka pytań, bardzo niewygodnych dla p.Pawła. Trudno...nie zdążyłem.
Kondolencje dla żałobników.



Dokładnie tak!... a miłby duuuo do wyjaśnienia...ale rozumim, że w takiej chwili
de mortuis aut bene aut nihil !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza