Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Paweł Śliwko
~Płowoszara Serduszka niezalogowany
27 września 2019r. o 17:07
Był moim nauczycielem rysunku. Kilka razy oberwalem po łapie linijka za złe zachowanie. Wspaniała postać. Nie da się zastąpić takich ludzi. Wielka szkoda. Pójdę zapalić świeczkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtorudy Grzybień niezalogowany
28 września 2019r. o 5:59
Paweł Śliwko był moim nauczycielem i dyrektorem szkoły do której chodziłam ja oraz mój syn. Świetny nauczyciel z powołania , wychowawca,pedagog a przedewszystkim człowiek przaz wielkie C , oddany dzieciom , wzór dla innych. Kondolencje rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Wrotycz niezalogowany
28 września 2019r. o 11:04
~Iliowobłękitny Eukomis napisał(a): Mam nieco odmienne zdanie na temat zmarłego. Szkoda, że zmarł, bo chciałbym mu zadać kilka pytań, bardzo niewygodnych dla p.Pawła. Trudno...nie zdążyłem.
Kondolencje dla żałobników.


Jakbyś chciał zadać naprawdę, to być zadał...najlepiej teraz nadawać, jak wiesz, że już nie będziesz mógł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Żylistek niezalogowany
28 września 2019r. o 18:03
Był dyrektorem SP nr 8 gdy do niej uczęszczałem. Uczył mnie plastyki. Miałem pewne zdolności w tym przedmiocie dlatego bez problemu dostawałem od Pana Pawła same piątki. Karcił łobuzów w specyficzny sposób. Łapał kosmyk włosów w okolicach ucha i ciągnął w różne strony. Piekło i bolało niemiłosiernie. Nie miałem do niego żalu bo rodzice też krótko trzymali i nie żałowali batów. Proste- łobuzujesz to obrywasz. Człowiek był przyzwyczajony do takich cielesnych kar i dlatego miał respekt w stosunku do rodziców i nauczycieli. Dzięki temu wyszedłem na ludzi. Pana dyrektora będę dobrze wspominał. Panie świeć nad jego duszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Krzewuszka niezalogowany
28 września 2019r. o 19:50
~~Siwy Żylistek napisał(a): Był dyrektorem SP nr 8 gdy do niej uczęszczałem. Uczył mnie plastyki. Miałem pewne zdolności w tym przedmiocie dlatego bez problemu dostawałem od Pana Pawła same piątki. Karcił łobuzów w specyficzny sposób. Łapał kosmyk włosów w okolicach ucha i ciągnął w różne strony. Piekło i bolało niemiłosiernie. Nie miałem do niego żalu bo rodzice też krótko trzymali i nie żałowali batów. Proste- łobuzujesz to obrywasz. Człowiek był przyzwyczajony do takich cielesnych kar i dlatego miał respekt w stosunku do rodziców i nauczycieli. Dzięki temu wyszedłem na ludzi. Pana dyrektora będę dobrze wspominał. Panie świeć nad jego duszą.

I to było dobre. A teraz uczeń nałoży kosz na śmieci dla nauczyciela na głowę i jest nietykalny. I to jest dobre?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Rozpław niezalogowany
30 września 2019r. o 11:49
Przykro mi. To był naprawdę wspaniały pedagog ! Był moim kierownikiem szkoły (nie było wtedy "dyrektorów" ...) w szkole nr.4....Potrafił skupić wokół siebie wspaniałych nauczycieli ..Miło wspominam. Cześć jego pamięci !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Facelia niezalogowany
29 listopada 2021r. o 9:09
~Płowoszara Serduszka napisał(a): Był moim nauczycielem rysunku. Kilka razy oberwalem po łapie linijka za złe zachowanie. Wspaniała postać. Nie da się zastąpić takich ludzi. Wielka szkoda. Pójdę zapalić świeczkę...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2021r. o 9:23
to były piękne czasy ...
chodziłem do ''ósemki'' i też kilka razy dostałem po łapach...;D
pamiętam jak Pan Śliwko założył muzeum morskie...jak jechało się na kilkudniowe wycieczki nad morze i odwiedzało statek patronacki m/s Bolesławiec....
takich ludzi jak tamten ''dyro'' już dzisiaj chyba nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza