Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do niczego się nie nadajesz
~Zazieleniały Mikołajek niezalogowany
9 listopada 2019r. o 14:44
To wierzchołek góry lodowej.

W firmach rodzinnych, zwanych dalej - Spółkami Miejskimi, kwitnie patologia wszelkiego rodzaju, łącznie z wykorzystywaniem seksualnym.
Jednak zastraszone kobiety milczą,by zachować pracę.

A ich zwierzchnicy, co święto w pierwszych ławach kościelnych.

Lucyferianie w kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnozielona Margerytka niezalogowany
9 listopada 2019r. o 14:47
Taki mobing to pikuś. Dawniej ludziom gorsze świństwa w pracy robili i to w taki sposób, że trudno było udowodnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszary Wyżlin niezalogowany
9 listopada 2019r. o 14:53
A mnie to interesuje czy pewien dr Stanisław przyjmie od Dariusza F. życzenia imieninowe czy jednak nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Floks niezalogowany
9 listopada 2019r. o 15:17
"W mojej ocenie Dałeś się podejść przez dwór, Darku"

Dwór ma dość ekscesów Twojego Darusia.
Ochronka się skończyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszary Wyżlin niezalogowany
9 listopada 2019r. o 15:25
To teraz przed następnymi wyborami na jednej z plebanii będzie wisiał plakat z podpisem Dariusz F ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Szarotka niezalogowany
9 listopada 2019r. o 15:37
ludzie czy wy nie widzicie że Pani niby poszkodowana , daleka rodzina załatwia sobie sprawy rodzinne, mam nadzieję że organy to wyjaśnią i Pan Darek zacznie pozywać ją i dyrekcje MZGM za takie szopki i dostanie spore odszkodowanie za takie wymysły !
Darek trzymam kciuki bo jestem pewna że wszystko się wyjaśni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
9 listopada 2019r. o 15:43
Rodzina?! zatrudnianie rodzin? To już wszystko jasne jak to wygląda w innych firmach należących do miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółty Klon niezalogowany
9 listopada 2019r. o 16:11
Szarotka ma rację to są gierki rodzinne Tylko po co wyciągają to na światło dzienne Myślę że tu wychodzi chyba nieudolność zarządzania Pana dyrektora Kazimierza, który powinien to dawno załatwić dużo wcześniej. Może warto wysłać dyrektora na szkolenie odnośnie zarządzania zasobami ludzkimi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.