Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zbiórka dla śmiertlenie chorego Patrysia

9176
kc
22 grudnia 2019r. o 17:58
qwax_ napisał(a): I co z tego, że mogę sobie upiec sam? Skąd bierzesz te porównania?
I jakie ma znaczenie ile kosztuje dzień w szpitalu?? Odpowiem: nie wiem, ale jaka to różnica, czy to będzie 200, czy 5000 zł/ dzień?? Mówimy o kwocie 9 mln złotych!!


Pytałeś o chleb, to ci napisałam, chyba jest to logiczne.

Wierzysz a jakiś utopijny świat. Mogą zarobić, to zarabiają i tyle. Ty wolnorynkowiec nagle się burzysz, bo ktoś chce zarobić ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 18:07
kc napisał(a):
qwax_ napisał(a): I co z tego, że mogę sobie upiec sam? Skąd bierzesz te porównania?
I jakie ma znaczenie ile kosztuje dzień w szpitalu?? Odpowiem: nie wiem, ale jaka to różnica, czy to będzie 200, czy 5000 zł/ dzień?? Mówimy o kwocie 9 mln złotych!!


Pytałeś o chleb, to ci napisałam, chyba jest to logiczne.

Wierzysz a jakiś utopijny świat. Mogą zarobić, to zarabiają i tyle. Ty wolnorynkowiec nagle się burzysz, bo ktoś chce zarobić ?



Logiczne?? Chyba dla Ciebie... ;)
Weterynaria jest w całości prywatna, a nie słyszałem, by leczenia zwierzaków było poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika...
Dwa pytania:
- to ile kosztuje doba w szpitalu?
- wiesz ile to 9 milionów ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 18:22
qwax_ napisał(a): Logiczne?? Chyba dla Ciebie... ;)
Weterynaria jest w całości prywatna, a nie słyszałem, by leczenia zwierzaków było poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika...
Dwa pytania:
- to ile kosztuje doba w szpitalu?
- wiesz ile to 9 milionów ;)


Doba w szpitalu na Onkologii w Polsce netto ok 750 zł i to zdaje się jest koszt tylko za sam pobyt, bez leków itd.

Wiem, to ponad 2mln dolarów. Dla zwykłych ludzi kwota astronomiczna, dla ludzi, którzy się tym zajmują pewnie nie.

Widzę, że słuchasz Korwina, to jego koronny argument w sprawie prywatyzacji szpitali. Jak myślisz, ile zwierząt już nie żyje, bo żaden weterynarz akurat nie miał czasu się nim zająć ? Ile mamy w Bolesławcu prywatnych lecznic dla zwierząt czynnych całą dobę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 18:40
kc napisał(a): Jak myślisz, ile zwierząt już nie żyje, bo żaden weterynarz akurat nie miał czasu się nim zająć ? Ile mamy w Bolesławcu prywatnych lecznic dla zwierząt czynnych całą dobę ?

A jak myślisz: ilu pacjentów zaprowadziła do Św. Pitra medycyna konwencjonalna? Znasz dane o skuteczności chemioterapii? A wiesz ile ona kosztuje?
Dla "rozjaśnienia" umysłu:
Przeżywalność 5-letnia - to około 2%!!
http://www.germanska.pl/index.php/medycyna-wspolczesna/co-to-oznacza/chemioterapia/skutecznosc-chemioterapii
A koszty?
średnio 200 tys. zł na osobę...
http://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/gw-podaje-koszty-leczenia-nowotworow,22749.html

Nie uważasz, że ktoś nas robi w chu...??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 18:47
Najpierw odpowiedz mi na pytanie ile jest całodobowych prywatnych lecznic dla zwierząt w Bolesławcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 19:03
kc napisał(a): Najpierw odpowiedz mi na pytanie ile jest całodobowych prywatnych lecznic dla zwierząt w Bolesławcu ?

Jedna...
A to mało?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
22 grudnia 2019r. o 19:08
nie piszę ale obserwuję ...;)
zaczynam dostrzegać kolejny ''odwrót'' naszej mondralińskiej ...

ucieczka przez własne pytania ... :]

a ja nadal czekam na pojawienie się nowego konta ...kolejnego falco ...

kiedy?....hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 19:08
Podaj adres i numer telefonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.