Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zbiórka dla śmiertlenie chorego Patrysia

13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 19:10
kc napisał(a): Podaj adres i numer telefonu.

Konkurencja podaje. Całodobowa co prawda w Nowogrodźcu, ale dla potrzebujących to żadna odległość...
https://.../boleslawiec/wiadomosc/dO8/apteki-i-weterynarze

Zastosowana autokorekta


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 19:22
Nie ma ani jednej. Ostatnio ktoś o tym pisał, że potrącił samochód psa i nie miał go kto ratować. To powinno ci dać do myślenia o tezach Korwina i jego prostych pomysłach na "ulepszanie świata".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
22 grudnia 2019r. o 19:32
qwax...nie czytaj bzdur...

jeśli z zachodzi naprawdę konieczność polecam lekarza z ul Kraszewskiego ...
nazwisko powszechnie znane ...

owszem ...to kosztuje ale jest ...


ale skupcie się na kosztach leczenia chłopca ...
jak to się ma do słów ''zombie'' terleckiego że mamy najlepszą służbę zdrowia ...
a może chodziło mu o to ze najdroższą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 19:35
kc napisał(a): Nie ma ani jednej. Ostatnio ktoś o tym pisał, że potrącił samochód psa i nie miał go kto ratować. To powinno ci dać do myślenia o tezach Korwina i jego prostych pomysłach na "ulepszanie świata".

Ktoś ocenzurował mój link, więc podaję dokładnie:

Gabinet Weterynaryjny Zbigniew Kot
ul. Kolejowa 25, 59-730 Nowogrodziec
tel. 75 731 63 34 (dyżur całodobowy)
godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:30-15:00
sobota 7:30-12:00

Popyt napędza podaż...
I w jeśli to będzie opłacalne (a zawsze będzie!!), to będzie dostępne całodobowo...
Szkoda, że nie przeszkadza Ci, że praktycznie każdy z nas leczy się już prywatnie, bo terminy "państwowe" są za kilka lat... I jakoś niewielu się oburza, że płaci składki, a jak coś to muszą iść prywatnie...
I ogromna ilość osób wykupuje pakiety do leczenia prywatnego, więc ta prywatyzacja już się dzieje samoistnie...


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Wilec niezalogowany
22 grudnia 2019r. o 19:44
dobrze prawisz ...


jeszcze dwadziescia minut poobserwuję bo o 20-ej powtórka ''kawy na ławę '' której niestety nie mogłem oglądać do południa ale widziałem fragment wypowiedzi Bosaka i o zgrozo...;) zaczynam go chyba trochę lubić ...
muszę obejrzeć całość ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 19:44
qwax_ napisał(a):
kc napisał(a): Nie ma ani jednej. Ostatnio ktoś o tym pisał, że potrącił samochód psa i nie miał go kto ratować. To powinno ci dać do myślenia o tezach Korwina i jego prostych pomysłach na "ulepszanie świata".

Ktoś ocenzurował mój link, więc podaję dokładnie:

Gabinet Weterynaryjny Zbigniew Kot
ul. Kolejowa 25, 59-730 Nowogrodziec
tel. 75 731 63 34 (dyżur całodobowy)
godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:30-15:00
sobota 7:30-12:00

Popyt napędza podaż...
I w jeśli to będzie opłacalne (a zawsze będzie!!), to będzie dostępne całodobowo...
Szkoda, że nie przeszkadza Ci, że praktycznie każdy z nas leczy się już prywatnie, bo terminy "państwowe" są za kilka lat... I jakoś niewielu się oburza, że płaci składki, a jak coś to muszą iść prywatnie...
I ogromna ilość osób wykupuje pakiety do leczenia prywatnego, więc ta prywatyzacja już się dzieje samoistnie...



Nowogrodziec nie jest dzielnicą Bolesławca, chyba że ja o czymś nie wiem. Jak jest potrzeba , to można nawet do Wrocławia jechać, czasem liczą się minuty. To jest opłacalne czy nie skoro nie ma w Bolesławcu ?

Ja słyszę ciągle głosy oburzenia.

Są ludzie naprawdę biedni, których nie stać na taki pakiet i oni zostaną bez opieki. Czego zresztą Korwin nie ukrywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2019r. o 20:14
kc napisał(a):
Nowogrodziec nie jest dzielnicą Bolesławca, chyba że ja o czymś nie wiem. Jak jest potrzeba , to można nawet do Wrocławia jechać, czasem liczą się minuty. To jest opłacalne czy nie skoro nie ma w Bolesławcu ?

Ja słyszę ciągle głosy oburzenia.

Są ludzie naprawdę biedni, których nie stać na taki pakiet i oni zostaną bez opieki. Czego zresztą Korwin nie ukrywa.


A dlaczego weterynarz całodobowy ma być akurat w Bolesławcu? I dlaczego w przypadku zwierząt maja się liczyć minuty? Bo życie ludzi równe jest życiu zwierzęcia?? To jest ostatnio niestety moda, by zrównywać prawa ludzi i zwierząt... Następuje swoista dehumanizacja ludzi i humanizacja zwierząt, włącznie z postulatami o nadawanie zwierzętom obywatelstwa...
Owszem, jest cała masa ludzi bardzo biednych (i ta ilość będzie niestety rosła), ale to z faktu okradania/opodatkowania ludzi przez wszystkie rządy...
A dyskusja dotyczy dofinansowania leczenia chorego chłopca, a skoro nie ma "głupiej i niesprawiedliwej" prywatnej korwinowskiej służby zdrowia, to dlaczego jest ta zbiórka?? Niech Państwo działa, a nie zabiera podatki, a w trudnych przypadkach zostawiało człowieka z "ręką w nocniku"...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 grudnia 2019r. o 20:20
qwax_ napisał(a): A dlaczego weterynarz całodobowy ma być akurat w Bolesławcu? I dlaczego w przypadku zwierząt maja się liczyć minuty? Bo życie ludzi równe jest życiu zwierzęcia?? To jest ostatnio niestety moda, by zrównywać prawa ludzi i zwierząt... Następuje swoista dehumanizacja ludzi i humanizacja zwierząt, włącznie z postulatami o nadawanie zwierzętom obywatelstwa...
Owszem, jest cała masa ludzi bardzo biednych (i ta ilość będzie niestety rosła), ale to z faktu okradania/opodatkowania ludzi przez wszystkie rządy...
A dyskusja dotyczy dofinansowania leczenia chorego chłopca, a skoro nie ma "głupiej i niesprawiedliwej" prywatnej korwinowskiej służby zdrowia, to dlaczego jest ta zbiórka?? Niech Państwo działa, a nie zabiera podatki, a w trudnych przypadkach zostawiało człowieka z "ręką w nocniku"...


Dlatego, że zwierzęta w Bolesławcu tego potrzebują. Nie miałeś chyba nigdy żadnego zwierzęcia jeśli piszesz takie rzeczy, Nawet nie chce mi się tego komentować.

Dziecko dostaje bardzo drogi lek, który jest refundowany. Rodzice jednak znaleźli najnowszą metodę leczenia, bo boją się, że ta będzie mniej skuteczna.

https://www.siepomaga.pl/PATRYS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.