Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 11:25
Fobiczny weś proszę ten słynny lek o nazwie " NIEPIERDOL " Co to qurwa za literatura plująca na Polskę ?
Obama też dostał Nobla w dziedzinie pokojowej i z tego co pamiętam jakiś milion Ludzi poszło w piach .

Wyskakujesz z Wyklętymi , jak filip z konopi nie znając Ich motywacji , rzucając oszczerstwem , jak nie przymierzając GP , albo GW :D.

Chłopie , Lechici jedenaście tysięcy lat temu na tych terenach mieli doskonale zorganizowane PAŃSTWO . Dzisiaj pozostały tylko śmieci , a Ty jeszcze wychwalasz filosemitkę , której płacą za opluwanie pozostałości po tym PAŃSTWIE ?

POLSKA uber ales :)

Jak Cię lubiałem , tak przestaję ... wal się razem z tą Twoją " literaturą " :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 11:33
~~Poziomkowa Perowskia napisał(a):
fobiak napisał(a):
tokarczuk wpisala sie do literatury swiatowej jako polka i za to jej dziekuje.
a reszta nie ma zadnego znaczenia.


Tak, kilka postów wyżej wyraziłem podobną opinię. Jednak co innego litaratura, co innego osobisty światopogląd i wyrażane opinie Tokarczuk, które są mocno kontrowersyjne.Nawet sami żydzi to przyznają.
Jeżeli takie opinie wyraża noblistka, aby przypodobać się lewackiemu lobby, które rozdaje nagrody?To wartość jej twórczości się obniża.Do wieszczów raczej nie dorasta.


to walcz o zmiane konstytucji. kazdy ma prawo do wlasnych swiatopogladow i wolnosci slowa. olga wyglosila piekne przemowienie w sztokholmie i nie trudno sie z nia nie zgodzic. kto mysli realnie i zna sytuacje na swiecie to zdaje sobie sprawe, ze jej marzenia sa jej marzeniami i nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia bo globalizacja zmierza w calkiem innym kierunku. milion takich tokarczuk nie sa w stanie nic zmienic bo ludzie juz nie mysla, dostaja myslenie na tacy i jedynym ich zmartwieniem jest to, kiedy w blaszakach ukaze sie najnowszy smartphon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Aukuba niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 11:34
Fobiaka cytat : ,, ciesze sie, ze tokarczuk bedzie miala swoje ulice,,

Ale należałoby najpierw zacząć od ulic w Berlinie. Nie miałbym najmniejszych problemów z tym aby nawet postawili jej tam pomnik oczywiście obok pomnika Grossa. W Polsce natomiast nie ma tradycji stawianie pomników zdrajcom i twórcom powieści since fiction.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 11:59
~Śnieżnobiała Aukuba napisał(a): Fobiaka cytat : ,, ciesze sie, ze tokarczuk bedzie miala swoje ulice,,

Ale należałoby najpierw zacząć od ulic w Berlinie. Nie miałbym najmniejszych problemów z tym aby nawet postawili jej tam pomnik oczywiście obok pomnika Grossa. W Polsce natomiast nie ma tradycji stawianie pomników zdrajcom i twórcom powieści since fiction.


to bardzo dobrze, ze nalezaloby zaczac od berlina bo berlin powstal z kolonii slowianskich. nie bylo wtedy wywozenia slowian na wschod. jakie masz prawo osadzac, kto jest zdrajca? czy ty sam to wymysliles, czy tez korzystasz z wrealu24, mysle, ze nie masz na mysli kuklinskiego.


Dopisane 13.12.2019r. o godz. 11:59:

Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny weś proszę ten słynny lek o nazwie " NIEPIERDOL " Co to qurwa za literatura plująca na Polskę ?
Obama też dostał Nobla w dziedzinie pokojowej i z tego co pamiętam jakiś milion Ludzi poszło w piach .

Wyskakujesz z Wyklętymi , jak filip z konopi nie znając Ich motywacji , rzucając oszczerstwem , jak nie przymierzając GP , albo GW :D.

Chłopie , Lechici jedenaście tysięcy lat temu na tych terenach mieli doskonale zorganizowane PAŃSTWO . Dzisiaj pozostały tylko śmieci , a Ty jeszcze wychwalasz filosemitkę , której płacą za opluwanie pozostałości po tym PAŃSTWIE ?

POLSKA uber ales :)

Jak Cię lubiałem , tak przestaję ... wal się razem z tą Twoją " literaturą " :)


panienko, jesli planowales mi laske zrobic bo bardzo mi przykro, ze mnie juz nie lubisz. z obama i tymi innymi mordercami, ktorych udekorowano noblem, mogles nie wyskaiwac bo mam takie same zdanie, nagroda stracila prestiz. nasz bolek tez dostal na podobnej podstawie. panienko, a jaki jest obraz polski wspolczesnej, komu sie on podoba i jak go mozna opluc? jesli to kraj teoretyczny to obraz polski do opluwania, moze byc tylko obrazem abstrakcyjnym, abstrakcja przyjmie kazda sline.
z wykletymi wyskoczylem bo to dzieki ich czynom dowiedzialem sie o strzelaniu do zydow. wczesniej myslalem, ze bylismy swieci i takim tez jestesmy dzisiaj bo w innym przypadku olek by nas nie wyslal do iraku na swieta wojne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Plektrantus niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 12:30
~Śnieżnobiała Aukuba napisał(a): Fobiaka cytat : ,, ciesze sie, ze tokarczuk bedzie miala swoje ulice,,

Ale należałoby najpierw zacząć od ulic w Berlinie. Nie miałbym najmniejszych problemów z tym aby nawet postawili jej tam pomnik oczywiście obok pomnika Grossa. W Polsce natomiast nie ma tradycji stawianie pomników zdrajcom i twórcom powieści since fiction.


Wszystko lubię ,ale nie lubię jak mi ktoś palcem w dvpie dłubie .
Więc przestań już się onanizować tą Tokarczuk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 12:49
~~Bławatkowy Plektrantus napisał(a):
~Śnieżnobiała Aukuba napisał(a): Fobiaka cytat : ,, ciesze sie, ze tokarczuk bedzie miala swoje ulice,,

Ale należałoby najpierw zacząć od ulic w Berlinie. Nie miałbym najmniejszych problemów z tym aby nawet postawili jej tam pomnik oczywiście obok pomnika Grossa. W Polsce natomiast nie ma tradycji stawianie pomników zdrajcom i twórcom powieści since fiction.


Wszystko lubię ,ale nie lubię jak mi ktoś palcem w dvpie dłubie .
Więc przestań już się onanizować tą Tokarczuk .


w twojej doopie to i dziesiecioma palcami nikt by sobie nie podrapal.
nie onanizuje sie tokarczuk, nie przeczytalem jej zadnej ksiazki i nie mam zamiaru. nie daje sie zlapac na pseudoprawicowa pr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Aukuba niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 13:07
Zastanawiam się tylko jaka podniosłaby się wrzawa,gdyby jakiś żyd w Izraelu tak pisał o swoim narodzie jak Pani Tokarczuk pisze o Polsce. Podejrzewam że tam tak łatwo by jej to nie uszło. Ale dzięki Panu Bogu! Pani Olga Tokarczuk, mimo iż brednie pisze, ma to szczęście że urodziła się w katolickiej Polsce gdzie nie grozi jest zamordyzm jaki spotkał pośród ludzi z innych cywilazcji których tak broni. No i czekam kiedy w końcu przygranie jakieś muzułmańskie dziecię. Najlepiej jakąś rodzinkę. Spotkać się na 5 minutowe spotkanie przy kamerach z uchodźcami to i ja nawet bym potrafił. Niech jako wolontariuszka przekroczy granice ich obozu i tak im pomaga jak boi się ich trzymać w swoim domku. Podejrzewam że nie byłoby to dla niej sympatyczne spotkanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 13:16
No nie planowałem robić Ci laski Fobiczny :D , ale cieszy chociaż wspólne zdanie ... do dupy z takimi noblistami :D

Myślę sobie , że jeszcze parę osób w Bolesławcu myśli podobnie , sądząc po " tłumach " na fotce.

Odnośnie Wyklętych ... być może to właśnie żydowska propaganda nakładła Ci takich głupot do głowy . Przecież za rękę nie schwyciłeś żadnego z Wyklętych , pomimo tego żeś starszy ode mnie o jakieś dziesięć lat.

Zaś jeśli chodzi o laskę , to spytaj Panią Tokarczuk ... ja jestem hetero , nie to co nowoczesna Łełropa :D

Idę po piwo ... nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.