Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Olgą Tokarczuk i Noblem w Centrum Wiedzy
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 15:22
oczywiscie, tokarczuk mogla sie zachowac jak pasternak. przeciez to nie my polacy przyznajemy noble. jesli szwedom tak pasuje to co nam do tego. polacy sa niedostrzegani na swiecie wiec jeden nobel wiecej, powinien byc duma a nie wstydem. widze zawisc i gloopote. polacy, zaczeli dyskryminowac kobiety po 1989. gdyby to byl jakis polski ch uj to pewnie bylby spokoj i wszyscy zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Aukuba niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 17:10
Tak naprawdę Nobel jest tu sprawą czysto polityczno- marketingową aby realizować nowe marzenie Niemców.
Teraz już właściwie Tokarczuk to może pisać co w jej w duszy gra. Bo choćby nie wiadomo jak,, popłynęła z fantazją ,, to zawsze znajdą się takie fobiaki i inne lemingi co będą miały argument pt,, No jak tak podważać Noblystkę,,. Oni łykną nawet to, że Polacy kolonizowali cały świat, że handlowali murzynami i orali pola indianami oraz buddystami. A te konie które nie były zbyt robotne wysyłali do dawnej stolycy Polski, czyli do Dachau i tam robili z nich mydło. Niemcy mieli jeszcze gorzej bo oni już tylko w Treblince przerabiani byli na sałatki kartoflane i adi-dasy... Co by nie narodziło się w głowie marksisty kulturowego to leming połknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Kuklik niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 17:12
~Śnieżnobiała Aukuba napisał(a): Tak naprawdę Nobel jest tu sprawą czysto polityczno- marketingową aby realizować nowe marzenie Niemców.
Teraz już właściwie Tokarczuk to może pisać co w jej w duszy gra. Bo choćby nie wiadomo jak,, popłynęła z fantazją ,, to zawsze znajdą się takie fobiaki i inne lemingi co będą miały argument pt,, No jak tak podważać Noblystkę,,. Oni łykną nawet to, że Polacy kolonizowali cały świat, że handlowali murzynami i orali pola indianami oraz buddystami. A te konie które nie były zbyt robotne wysyłali do dawnej stolycy Polski, czyli do Dachau i tam robili z nich mydło. Niemcy mieli jeszcze gorzej bo oni już tylko w Treblince przerabiani byli na sałatki kartoflane i adi-dasy... Co by nie narodziło się w głowie marksisty kulturowego to leming połknie.



Władysław Frasyniuk ,,Yebać PIS ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 17:24
fobiak napisał(a):
~~Pomarańczowoczerwony Świerk napisał(a): Odczyt nie jest literaturą.Nie ma cech literackich.To kwestia humanizmu.Jej humanizmu nie kwestionuje.Też cię cieszę z jej Nobla, ale to że eksponuje w mediach zagranicznych antypolskość zasługuje tylko na ostrą krytykę.Co innego, gdyby swoją krytykę wyrażała w Polsce i do polaków, miałoby to być może jakąś formę samoczyszczania się, kiedy robi to na zewnątrz wpisuje się w lewacką propagandę. Dołącza tym samem do totalnej targowicy.

sa odczytyty filozoficzne, naukowe licznikowe i takie https://fil.ug.edu.pl/strona/43914/lesung_mit_gedichten_kurzprosa_und_literarischen_ubersetzungen_odczyt_wierszy_prozy_i_tlumaczen
odczyt tokarczuk, nie tylko ma cechy literackie ale i poetyczne, jesli ma literackie to automatycznie ma naukowe.Dopisane 13.12.2019r. o godz. 14:26:i jesli odczytuje literat to jest literacki
jesli odczytuje lekarz to medyczny
a o odczytach betoniarzy nie slyszalem jeszcze


No to ja coś powiem Fobiczny .. jestem betoniarzem , nie poetą .Gdzież mi sięgać do pułapu noblistki ... dalej chlejemy z chłopakami :D

Naucz się w końcu pisać po polsku , mój wnusio za chwilę łapać będzie a Ty dalej nie kumasz :D

Fobiczny ... dlaczego przyjąłeś taki nict ? Może czas do grobu


... być może na mnie też już czas , ale powiedz mi ... chcesz tam iść ?

Panna uwalona w trzy dupy ... będzie miała WNUCZKĘ i możecie mi skoczyć :D

Następne pokolenia ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 17:49
~Śnieżnobiała Aukuba napisał(a): Tak naprawdę Nobel jest tu sprawą czysto polityczno- marketingową aby realizować nowe marzenie Niemców.
Teraz już właściwie Tokarczuk to może pisać co w jej w duszy gra. Bo choćby nie wiadomo jak,, popłynęła z fantazją ,, to zawsze znajdą się takie fobiaki i inne lemingi co będą miały argument pt,, No jak tak podważać Noblystkę,,. Oni łykną nawet to, że Polacy kolonizowali cały świat, że handlowali murzynami i orali pola indianami oraz buddystami. A te konie które nie były zbyt robotne wysyłali do dawnej stolycy Polski, czyli do Dachau i tam robili z nich mydło. Niemcy mieli jeszcze gorzej bo oni już tylko w Treblince przerabiani byli na sałatki kartoflane i adi-dasy... Co by nie narodziło się w głowie marksisty kulturowego to leming połknie.


wg ciebie bucu dawniejsza polska to bogata szlachta trzepiaca cepami na klepisku pszenice, hrabia okopujacy w polu brukiew, ksiaze wywalacy gnoj spod koni i krol przepocony od karczowania lasu. a pregieze staly sobie jako dekoracja. chlop mial swoje prawa i lezal sobie z baba od rana do wieczora na hamaku. przekonales mnie, ze w polsce nie bylo niewolnictwa i nie bralismy nikogo do niewoli. nie mieszaj bzdetow, ktore slyszales od michalkiewicza, brauna, ziemkiewicza ze sprawami polski. wlasne homolapstwo zganiasz na zydow i niemcow bo tak chce konfederacja. zastraszyla ciebie tym 447 sie trzesiesz. ja sie nie boje zadnymi grozbami bo co ma jakas tam amerykanska ustawa do polski, to ich ustawa. wiem, ze postprawica chetnie by amerykanom wlazla tam gdzie slonce nie zachodzi i skomle na kolanach o cofniecie imperialistycznych urojen by manipulowac takimi palantami jak ty, bo kim mieliby manipulowac.
nie pisalem, zeby noblistki nie podwazac. nie klam, wyrazilem swoje zdani. nikomu nie bronie wyzwac ja od koo rwy i jeszcze gorzej. nie znam jej, juz pisalem, nie lubie tylko jak sie jakis obszczymurek rzuca na baby, za grzech pierworodny. innego powodu chyba nie wymyslisz.


Dopisane 13.12.2019r. o godz. 17:49:

Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Pomarańczowoczerwony Świerk napisał(a): Odczyt nie jest literaturą.Nie ma cech literackich.To kwestia humanizmu.Jej humanizmu nie kwestionuje.Też cię cieszę z jej Nobla, ale to że eksponuje w mediach zagranicznych antypolskość zasługuje tylko na ostrą krytykę.Co innego, gdyby swoją krytykę wyrażała w Polsce i do polaków, miałoby to być może jakąś formę samoczyszczania się, kiedy robi to na zewnątrz wpisuje się w lewacką propagandę. Dołącza tym samem do totalnej targowicy.

sa odczytyty filozoficzne, naukowe licznikowe i takie https://fil.ug.edu.pl/strona/43914/lesung_mit_gedichten_kurzprosa_und_literarischen_ubersetzungen_odczyt_wierszy_prozy_i_tlumaczen
odczyt tokarczuk, nie tylko ma cechy literackie ale i poetyczne, jesli ma literackie to automatycznie ma naukowe.Dopisane 13.12.2019r. o godz. 14:26:i jesli odczytuje literat to jest literacki
jesli odczytuje lekarz to medyczny
a o odczytach betoniarzy nie slyszalem jeszcze


No to ja coś powiem Fobiczny .. jestem betoniarzem , nie poetą .Gdzież mi sięgać do pułapu noblistki ... dalej chlejemy z chłopakami :D

Naucz się w końcu pisać po polsku , mój wnusio za chwilę łapać będzie a Ty dalej nie kumasz :D

Fobiczny ... dlaczego przyjąłeś taki nict ? Może czas do grobu


... być może na mnie też już czas , ale powiedz mi ... chcesz tam iść ?

Panna uwalona w trzy dupy ... będzie miała WNUCZKĘ i możecie mi skoczyć :D

Następne pokolenia ...


panienko, czy to jest grozba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 18:03
Fobiczny laski Ci nie zrobię , ale to nie jest grośba ... ogarnij się Dziadek :)

Idziemy na piwo ? ... bo lubię Inteligentnych ... lecz czasem wqurwiasz mnie Fobiczny ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 18:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny laski Ci nie zrobię , ale to nie jest grośba ... ogarnij się Dziadek :)

Idziemy na piwo ? ... bo lubię Inteligentnych ... lecz czasem wqurwiasz mnie Fobiczny ... :)

od tego tu jestem i przy okzji nabijam sobie licznik bo mam za malo postow jak na taki portal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Czereśnia niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 18:22
fobiak napisał(a):


jezdzilem na ich ich tereny dzialania, pytalem sie starszych zdrowych na umysle, z jednym wykletym rozmawialem, jezdzilem do ipn-u, czytalem ich zyciorysy na necie, zarejestrowalem sie na portalach historycznych, na jednym dostalem bana, czytalem na necie biuletyny historyczne. pozniej przegladnalem sobie wszystkie kroniki filmowe. i zaczalem myslec, nic nie wymyslilem ale porownujac lyzke chudej zupy robotnika odbudowujacego kraj do tlustego wiejskiego rosolu wykletego bawiacego sie w podchody nie nasuwa mi sie nic z czego moglbym byc dumny. zabijanie polakow przez polakow uwazam za najwieksza zbrodnie i tym sie zajmowali wykleci. pier dolenie o walce z komunizmem to pozywka dla takich jak ty. obie strony walczyly o demokracje, tak bylo na ulotkach wykletych i tak glosila nowa powojenna wladza.


za właśnie coś takiego lubię cię czytać

nie jakieś Kocham Bolec.Info ety tylko rzeczowość ...

tylko zbyt mało chce cię czytać a jeszcze mniej rozumieć ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego