Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolędowanie w Piwnicy Paryskiej
~~Różowy Len niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 11:11
~~Czerwonawy Kosaciec napisał(a): W tym budynku przez długie lata stał i funkcjonował, podejrzewam że produkcji radzieckiej, RENTGEN. Ciekaw jestem jak to się ma do dobrego samopoczucia i zdrowia tam przesiadujących.

Rentgen to pikuś. W piwnicy przez całe lata była poradnia przeciwgruźlicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 11:34
LUDZIE WAM OD TEGO JADU JUŻ MÓZGI ZLASOWAŁO.
CO WAS TO OBCHODZI CO I GDZIE SIĘ ODBYWA.
MASZ WOLNY WYBÓR ! NIE CHCESZ NIE IDZIESZ.
PO CO TEN BEŁKOT.
NORMALNIE JAK TO CZYTAM TO MOJE RESZTKI WIARY W LUDZI I W BOGA ZACZYNAM ZATRACAĆ.
NO CHYBA ,ŻE TAKI PLAN MA DIABEŁ O TYM NIE POMYŚLAŁAM....

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WIĘCEJ MIŁOŚĆI DO BLIŹNIEGO A MNIEJ DO SAMEGO SIEBIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 11:50
A ja ci życzę Aralia, byś poza uczuciami, kierowała się też czasem rozumem. Nie kłóci ci sie jedno z drugim że jeden z pierwszych opluwaczy kościoła w naszym mieście, nagle kolędników przyjmuje pod swój dach. Nagle zapragnął pielęgnowania pamięci o narodzinach Jezusa? Taka "Opowieść Wigilijna" w bolesławieckim wydaniu. Nie bądź naiwna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Sasanka niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 17:19
A kto wam hejterzy dał przyzwolenie na krytykę Bogdana Nowaka pod kątem jego wiary? Sami ją sobie dajecie bo cechuje was pycha,którą probujecie zamaskować swoje tchórzostwo i kompleksy. Wyleczcie się ze swojej nienawiści bo całe swoje życie będziecie tacy smutni. Poza tym zazdrość to jeden z grzechów głównych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 21:26
~Limonkowa Sasanka napisał(a): A kto wam hejterzy dał przyzwolenie na krytykę Bogdana Nowaka pod kątem jego wiary? Sami ją sobie dajecie bo cechuje was pycha,którą probujecie zamaskować swoje tchórzostwo i kompleksy. Wyleczcie się ze swojej nienawiści bo całe swoje życie będziecie tacy smutni. Poza tym zazdrość to jeden z grzechów głównych.

A w co on wierzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Słoneczniczek niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 22:22
~~Różowy Len napisał(a): A ja ci życzę Aralia, byś poza uczuciami, kierowała się też czasem rozumem. Nie kłóci ci sie jedno z drugim że jeden z pierwszych opluwaczy kościoła w naszym mieście, nagle kolędników przyjmuje pod swój dach. Nagle zapragnął pielęgnowania pamięci o narodzinach Jezusa? Taka "Opowieść Wigilijna" w bolesławieckim wydaniu. Nie bądź naiwna.

Kierując się właśnie rozumem nie zamierzam w tym uczestniczyć ale ponieważ używam go prawidłowo nie zamierzam też pluć jadem na kogoś kogo nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Sasanka niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 22:37
,, a w co on wierzy,,

Jak tak bardzo cię to interesuje to po prostu idź do Niego i się go spytaj. Mnie osobiście nie obchodzi w co on wierzy. Tak samo nie obchodzi mnie w co Ty wierzysz. Natomiast ludzie na poziomie a nie fanatycy szukają tego co łączy, a nie tego co dzieli. Wiara to sprawa bardzo prywatna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zarumieniony Moszenki niezalogowany
30 grudnia 2019r. o 23:12
To nie jest miejsce gdzie zespół pieśni i tańca ziemi bolesławieckiej powinien kolędować. Jest tyle miejsc w Bolesławcu ale nie tam.
Knajpa znana z awantur ,bójek (z Amerykanami) czy eventu pt. MACZETA-SHOW.
Lepiej zróbcie flash mob w Rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza