Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odwołali i powołali
~~Atramentowy Ubiorek niezalogowany
8 stycznia 2020r. o 22:44
Skoro odwołano ją na jej wniosek, to poszła tylko odprawa 1-miesięczna - emerytalno-rentowa, nie odprawa 3-miesięczna, kiedy zwalnia zakład, więc looooz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Ubiorek niezalogowany
8 stycznia 2020r. o 22:47
...chyba, że był przekręt i zwolnił ją ratusz po osiągnięciu wieku... ale to raczej nie miało miejsca i "nie moja sprawa" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Ubiorek niezalogowany
8 stycznia 2020r. o 23:39
...szkoda tylko, że PREZYDENT KŁAMIE mieszkańców o konieczności przekonywania tej pani do pracy. Przecież to było ukartowane/uzgodnione jeszcze przed rozwiązaniem umowy o pracę. Konieczność rozwiązania umowy wynika z przepisów, a przyjęcie doświadczonego pracownika, też jest zgodne z prawem. PO CO ZATEM KŁAMAĆ !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Sundaville niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 9:56
'każdemu się ona należy'-odprawa-jak widać nie każdemu-ja odprawy nie otrzymałam,niestety,NIE.po 35 l pracy,nic.kopniaka i goowniana emerytura!...tyle w temacie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 10:36
~~Brunatnoczerwony Sundaville napisał(a): 'każdemu się ona należy'-odprawa-jak widać nie każdemu-ja odprawy nie otrzymałam,niestety,NIE.po 35 l pracy,nic.kopniaka i goowniana emerytura!...tyle w temacie..

Tak cię "docenił" twój pracodawca. Czasem jest to wynikiem braku poszanowania pracodawcy dla pracowników, którzy odchodzą na emeryturę. Czasem osoby kończące pracę same sobie zasłużyły na takie "docenienie" lat pracy.
Tu akurat mamy do czynienia z pracownikiem docenianym więc nic dziwnego ze pracodawca nie kombinował z wypłatą odprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Trzykrotka niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 13:01
niech otworzy sobie firmę i dorabia. co to za ustawki poemerytalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Tamaryszek niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 14:28
~~Różowy Len napisał(a):
~~Brunatnoczerwony Sundaville napisał(a): 'każdemu się ona należy'-odprawa-jak widać nie każdemu-ja odprawy nie otrzymałam,niestety,NIE.po 35 l pracy,nic.kopniaka i goowniana emerytura!...tyle w temacie..

Tak cię "docenił" twój pracodawca. Czasem jest to wynikiem braku poszanowania pracodawcy dla pracowników, którzy odchodzą na emeryturę. Czasem osoby kończące pracę same sobie zasłużyły na takie "docenienie" lat pracy.
Tu akurat mamy do czynienia z pracownikiem docenianym więc nic dziwnego ze pracodawca nie kombinował z wypłatą odprawy.


Mój pracodawca wszystkich tak 'doceniał',bez wyjątku,patrząc na swoje zyski,nie mogłam zostać na stanowisku.Przyjął inną osobę bo..w tym miał cel.Ludzie poszli z zaciśniętymi zębami..i goowniane emerytury mają..Niech mu na zdrowie będzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Tamaryszek niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 14:40
...a jeszcze dodam że praca była wykonywana solidnie bo nie mogło być inaczej,i za marne grosze...ale niestety nie było wyboru...pracy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.