Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W samo południe" z Bogdanem Nowakiem
9176
kc
4 lutego 2020r. o 16:29
emem napisał(a): kc, może zgodzisz się być gościem kolejnego programu? Jest wiele tematów do omówienia :-)


Ze mną to mógłbyś omówić etapy mycia garów, na niczym więcej się nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 17:30
a jednak coś dociera ...
stąd ta dogłębna i celna samokrytyka ...hahahaha

wiedziałem że można było stawiać nie jedno a dwa...nawet dziesięć ''wiader dukatów''

:]

ale sprostowanie jednak tutaj się należy ...
ta ''osobniczka'' zna się jeszcze na ''jątrzeniu'' jak mało kto ...

może warto ''oddelegować '' do niej jakiegoś redaktora by poznać źródła jej frustracji i chorobliwej wręcz nienawiści -hahahahaha- do pewnego forumowicza ...;)

wtedy ''coś by się działo'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Enkiant niezalogowany
4 lutego 2020r. o 17:32
A ile masz lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lutego 2020r. o 17:42
~~Marchewkowa Czeremcha napisał(a): ta ''osobniczka'' zna się jeszcze na ''jątrzeniu'' jak mało kto .


Pod tym względem nikt nie może się z tobą równać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 18:07
nie świruj ...
sam w to nie wierzysz ...

ale rozumiem twój zapał ...;)

przecież jesteś jej ulubieńcem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lutego 2020r. o 18:15
Nie świruj, janusz, jątrzysz jak nikt inny.

Nie przyznasz się do tego, ale wiesz, że to prawda. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 18:26
paweł ..
mylisz pojęcia
to co ty nazywasz ''jątrzeniem '' ja określam jako bywanie kontrowersyjnym ...

ty zapewne i tak zaprzeczysz ale wiesz dobrze że jest mi to obojętne ...

przecież ty nigdy tu jasno nie określiłeś tego kogo popierasz ,czy z czymś się do końca zgadzasz a z czym nie ...

dlatego jesteś dla mnie hipokrytą jeśli chodzi o dwulicowość i ''wazeliną '' skoro nie potrafisz jasno napisać co złego widzisz u obecnej władzy ...

mówię ci -za późno się urodziłeś bo u McCarty'ego zrobiłbyś prawdziwą karierę ...;)

teraz kiedy obserwuję twoje wpisy przypominasz mi (jak jeszcze jeden tu obecny) tylko zwykłego ,niepozornego orwelowskiego ''pana smitha''

musisz z tym żyć ...
przynajmniej tymczasem ale musisz ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 lutego 2020r. o 19:00
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, Czeremcho : ). Obce mi jest uczucie nienawiści do kogokolwiek, za to głęboko ci współczuję głupoty lizusku : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo