Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W samo południe" z Bogdanem Nowakiem
~~Malinowoczerwony Jarząb niezalogowany
3 lutego 2020r. o 22:06
Panie Bernardzie, czy nie byłoby lepiej zaprosić kogoś, kto ma coś do powiedzenia? Przeciez Nowak wie tyle, co przeczyta z postów znajomych na fejsbuku. On w zyciu chyba ksiązki nie przeczytał. I zdjąłby ten kapelusz, gdy wchodzi nam do domu,m burak jeden!c6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 lutego 2020r. o 22:11
kc napisał(a):

Stwierdził fakt. Panuje teraz grypa. Oni od miesiąca chodzą codziennie od mieszkania do mieszkania. Może przed mszą pan Jarosiewicz powiedział mu, że jest chory, że zaraził się chodząc po kolędzie, no i on szczerze widząc całą sytuację tak skomentował. Ani nie było to jakieś protekcjonalne w stosunku do ludzi, ani chamskie. Trudno mi się w tym zdaniu doszukiwać jakichś złych intencji z jego strony. I dziwi mnie, że was to zdanie tak zabolało.


NIkogo nic nie zabolało : )

Wyobraź sobie, że prezydent miasta mówi, iż spotkania z mieszkańcami przynoszą mu zarazki i wirusy. Albo nauczyciel w szkole skarży się, że kontakt z dziećmi to zbieranie zarazków i wirusów...


Dopisane 03.02.2020r. o godz. 22:11:

~~Malinowoczerwony Jarząb napisał(a): Panie Bernardzie, czy nie byłoby lepiej zaprosić kogoś, kto ma coś do powiedzenia? Przeciez Nowak wie tyle, co przeczyta z postów znajomych na fejsbuku. On w zyciu chyba ksiązki nie przeczytał. I zdjąłby ten kapelusz, gdy wchodzi nam do domu,m burak jeden!c6


Myślę, że przeczytał nie mniej niż ty. Może wpadniesz do programu, powyzywasz ludzi od buraków, poczujesz się lepsze dzięki temu?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 lutego 2020r. o 22:20
Bernard napisał(a): NIkogo nic nie zabolało : )

Wyobraź sobie, że prezydent miasta mówi, iż spotkania z mieszkańcami przynoszą mu zarazki i wirusy. Albo nauczyciel w szkole skarży się, że kontakt z dziećmi to zbieranie zarazków i wirusów...


Wiele razy słyszałam takie teksty od nauczycieli, co zresztą jest prawdą. Co nie znaczy, że nie lubią swojego zawodu i dzieciaków. Jedno z drugim nie ma związku. Gdyby coś takiego powiedział prezydent też by mnie nie oburzało, bo niby czemu miałoby ?

Jeśli nie zabolało to postanowiliście się po prostu zabawić kosztem katolików, żeby takie nierozgarnięte typy jak ten powyżej miały pożywkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 lutego 2020r. o 23:35
kc, może zgodzisz się być gościem kolejnego programu? Jest wiele tematów do omówienia :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Dąb niezalogowany
4 lutego 2020r. o 0:20
emem napisał(a): kc, może zgodzisz się być gościem kolejnego programu? Jest wiele tematów do omówienia :-)


Zaproscie pana em
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Wiąz niezalogowany
4 lutego 2020r. o 6:30
emem napisał(a): kc, może zgodzisz się być gościem kolejnego programu? Jest wiele tematów do omówienia :-)


dobre...tylko ''stawiam wiaderko dukatów przeciwko kasztanom '' że nie ma na to szans ...hahahaha


''...może zleciłbyś któremuś ze swoich dziennikarzy relację z ...
W końcu by się coś ciekawego zadziało na forum.'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Maczek niezalogowany
4 lutego 2020r. o 12:43
znany antyklerykał Bogdan N. - sam wziął ślub kościelny, ochrzcił syna, a teraz podążając za sumieniem został antykościelny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowy Ogórecznik niezalogowany
4 lutego 2020r. o 14:56
Co do Pana Nowaka odnośnie tego jak to księża chodzą po kolędzie ZA Pieniądze to może wypowiem się jako ten kto jednak wpuszcza księdza rok w rok. Raz daje pieniądze jak mam chęć, a zdarzało mi się Nie Dać i nie było tak, że ksiądz coś powiedział. Moje spostrzeżenie jest takie, że najwięcej do powiedzenia w temacie księży, kolęd, spowiedzi i ogółem życia kościelnego mają CI co do kościoła nie wchodzą, na tacę nie wrzucają, po kolędzie nie przyjmują. I zazwyczaj jeden z drugim takim wymieniają się "prawdą oświęconą" zgodną z obowiązującymi trendami. W kościele katolickim jak w każdym innym zdarzają się i będą się zdarzać patologie. Ale Kościół Katolicki w niczym tu nie odbiega od innych grup społecznych. Wszędzie są czarne owce. Jeśli np jakiś artysta okaże się pedofilem, czy innym zboczeńcem to mam teraz całe środowisko artystów brać pod jeden młotek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.