Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W samo południe" z Bogdanem Nowakiem
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 19:21
nikt inny nie przebije cię w lizaniu dup.ska skornowi i miejscowym plebanom

i musisz być cholernie paskudna z facjaty skoro tak bronisz się przed zaproszeniem emema ...
ale cóż ...natura stworzyła storczyki ale i ''kartofla'' a że tobie bliżej do tego drugiego ...trudno ...


i nie pisz mi tu o ''lizusostwie'' bo przez dwa dni widziałem jak tu i tam szukasz zaczepki ...

jesteś i pozostaniesz zakłamaną ,przepełnioną jadem frustratką ...

a tak przy okazji - dawno cię tu nie było,zmienniczka przyjechała i teraz ona zmienia pieluchy jakiejś Heldze? :]

może skorzystaj z czyjejś rady-pomyj gary ...
sama napisałaś że tylko to potrafisz ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 lutego 2020r. o 19:34
Oj głupolku, głupolku : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 20:06
oj wazelino,wazelino ....:)

teraz dwa tygodnie w domku ,na forum a później co?
powrót do Helgi czy może to jakiś Erhard?

ale spoko ..ja nie tęsknię ...

to ty zawsze do mnie wracasz ...
miałem nawet fajną zabawę przyglądając się jak próbowałaś mnie zaczepić ...

a może teraz ruszysz na ogłoszoną pielgrzymkę?
powinnaś ...

na kolanach ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 lutego 2020r. o 20:29
Sam płytki kładziesz , dzieci nie wykształciłeś a z taką pogardą i lekceważeniem piszesz o ludziach podobnych sobie, to jest właśnie kwintesencja twojej głupoty : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
4 lutego 2020r. o 20:53
kc napisał(a): Sam płytki kładziesz , dzieci nie wykształciłeś a z taką pogardą i lekceważeniem piszesz o ludziach podobnych sobie, to jest właśnie kwintesencja twojej głupoty : ).


jak mam to rozumieć -''sam płytki kładę ''

myślisz że robię to za dziesięć złotych ?
a co ty wiesz kobiecino o moich dzieciakach?
nie masz bladego pojęcia jaką szkołę ukończyły więc po co po raz kolejny uruchamiasz swoje ''fantzyje''

gdzie z pogardą piszę u ludziach ''podobnych sobie''?
cenię ich za wykonywaną pracę a takich jak ty nie trawię ...takich jak ty nazywam ''ścierwojadami '' bo wszystkim się pożywią ...;)
nie cierpię takich jak ty ,wpieprzających się z buciorami w czyjeś życie ...
próbujących cokolwiek od nich wyciągnąć by mieć ''pożywkę '' - by ''coś się działo''

ty nie masz swojego życia ..dlatego interesujesz się czyimś a jak okazuje się że jesteś bezsilna wtedy wychodzi z ciebie cała twoja wredność i i kipisz jadem ...

ja mogę być głupi ale takim jak ty ''cwierćyntelygentem'' nigdy nie będę ...

wracaj do swojej ''ewangelii''
gdybym napisał ze jesteś dla mnie jak powietrze bym skłamał ...powietrza potrzebuję a ciebie?
nie ...
przecież to ty zaczęłaś po powrocie pisać o mnie a ja cię ignorowałem ...

pisałem ci kiedyś i powtórzę raz jeszcze -tak na dobranoc by lżej ci się spało ...

byłaś i jesteś dla mnie ...jak to nazwać ...
wiem - anyone ...


a teraz przeżuwaj ...hahahaha

tylko nie pisz mi że piszę to w złości ...;) jesteś na to by mnie zezłościć za ''cienka'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 lutego 2020r. o 21:16
Jaki powrót ? Co ty pleciesz : ). Wydaje ci się, że mi dokuczysz pisząc, że wykonuje prace, które wykonują twoi znajomi/rodzina. Sam się szczyciłeś, że pracowałeś za granicą i była to praca fizyczna.

Ostatnio w wywiadzie z Mazurkiem Miler powiedział o rzeczniczce SLD, że w jej przypadku milczenie nie jest złotem, tylko szansą, której ona nie wykorzystała : ). Ty też zaprzepaszczasz codziennie tę szansę : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lutego 2020r. o 23:34
~~Marchewkowa Czeremcha napisał(a): paweł ..
mylisz pojęcia
to co ty nazywasz ''jątrzeniem '' ja określam jako bywanie kontrowersyjnym ...


Tak sobie myślisz sam o sobie? Co jest kontrowersyjnego w biadoleniu na PiS, skoro robi to pół Polski? Jesteś jednym z milionów pożytecznych idi*tów, którzy opowiedzieli się po jednej ze stron w wojnie prowadzonej przez polityków, dziennikarzy, urzędników, artystów. Ja się w to nie bawię.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Czeremcha niezalogowany
5 lutego 2020r. o 8:24
ty wszystko jak widzę sprowadzasz do ...ów ...

czy ja ''biadolę''?

ja widzę w nich zło ale też bawię się nimi...
najlepsze jest jednak czytanie forumowych ''komentarzy'' kiedy na ewidentne kłamstwa i oszustwa pisu obserwuję rzesze ich forumowych klakierów ...

dla nich pisowskie kłamstwo to ''mijanie się z prawdą'' złodziejstwo to tylko ''incydent'' a oszustwo podatkowe to ''przeoczenie''

kilka założonych tematów ma też swoje zalety ...o szatanie np. pozwala mi poznać np . hipokryzję i nieuctwo religijne forumowych ''moherów''
a popatrz ile we wpisach ich ''emocji''

popatrz jak ciebie poniosło w temacie o historii ....

to też pokazuje jak niewielką w sumie wiedzą w pewnych tematach dysponujesz...


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza