Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszyły prace rozbiórkowe
~Koralowa Cebulica 8 marca 2020r. o 8:47
W kasie miasta pustki, podniesienie podatków mało da, trzeba stawiać blaszaki i kasować na szybko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Hibiskus 8 marca 2020r. o 8:56
Oj tam... Zrobi się lydla, kaufland, daichmana, i jeszcze kilka niemieckich sklepów, zatrudni się Polaków na najniższej krajowej i będzie tam jak dawniej, obóz pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj 8 marca 2020r. o 9:01
Bardzo dobrze - więcej sklepów- większa konkurencja - taniej-większa presja na pracodawców-lepsze zarobki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Jesion 8 marca 2020r. o 9:38
A kościół też?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Posiwiały Orzech 8 marca 2020r. o 11:52
Czy nadzór archeologiczny będzie pilnował tych robót? Po tym obozie w ziemi mogą być szczątki ludzi. Ale konkretnie nadzorował a nie jak reszta kartonowych instytucji naszego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Przebiśnieg 8 marca 2020r. o 13:42
Zrobia Castorame jakiś inny spożywczak i koniec …. te wszystkie blaszaki są śmiechu warte... zamykają sklepy, przenoszą a zakupy w necie się zrobi …. powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Ślazówka 8 marca 2020r. o 15:39
Teren jest prywatny i gość zrobi co zechce. Jego inwestycja , plany i pieniądze. Dla pocieszenia malkontentów dodam tylko , że z obwodnicy będzie bezpośredni zjazd, co znacznie odciąży wyjazd ze Staroszkolnej na Chrobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiały Łubinnik 9 marca 2020r. o 9:26
Castorama i biedronka będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.