Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za mało sprzętu
~Czarniawa Jukka 11 marca 2020r. o 18:27
To oznacza, że nikt nie brał nigdy na serio pod uwagę epidemii i nie było żadnej analizy ryzyka, która umożliwiłaby zrobienie stosownych zapasów na czarną godzinę. W moim zawodzie brak takiej analizy byłby niedopuszczalny i jest ona przeprowadzana do każdego projektu. Zawsze na jej podstawie robi się zestawienia zapasów, które muszą być zakupione na wypadek sytuacji kryzysowych określonych w analizie. Dla mnie podstawowe błędy zarządzania ale nie winię Pana Kamila bo dopiero zaczyna w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Brzoza 11 marca 2020r. o 21:55
Przypomnijcie sobie słowa byłego vicestarosty, przewodniczącego SLD w Bolesławcu jak odpowiadał za szpital z ramienia powiatu. Szpital nasz będzie mógł przyjmować żołnierzy USA, którzy maja stacjonować w Bolesławcu. Amerykanie są w Bolesławcu od paru lat, a co rządzący powiatem i miastem zrobili z naszym szpitalem to teraz widać. Oni są zapatrzeni na rządzących w Warszawie, a niech sobie spojrzą głęboko w oczy przed lustrem do czego doprowadzili. Wstyd to mało powiedziane, bo oni niestety wstydu nie mają. Dbają o to, żeby w kolejnej kadencji załapać się do koryta. Sami na pewno tam nie poszli by leżeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Szczodrzeniec 11 marca 2020r. o 22:46
~Jaskraworudy Enkiant napisał(a): Ten portal służy chyba do wykrywania idiotow wg. powiedzenia " poznasz głupiego po gadce jego". Sami "eksperci" się wypowiadają w komentarzach

LIKE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Trytoma 13 marca 2020r. o 7:07
Strasznie młody ten dyrektor.Czy da sobie radę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Celozja 13 marca 2020r. o 7:24
~~Krwawosina Trytoma napisał(a): Strasznie młody ten dyrektor.Czy da sobie radę?


No jak widać nie, ale ma plecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białobrązowy Bukszpan 23 marca 2020r. o 13:37
Jest tu kto? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Jesion 23 marca 2020r. o 13:49
~Białobrązowy Bukszpan napisał(a): Jest tu kto? :)


Masz matkę do 40 ,albo siostrę do 18 , macie co jeść .
Pomogę ,zadzwoń 661952362
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Pigwowiec 23 marca 2020r. o 17:28
~~Malinowoczerwona Celozja napisał(a):
~~Krwawosina Trytoma napisał(a): Strasznie młody ten dyrektor.Czy da sobie radę?


No jak widać nie, ale ma plecy.


wstyd bo bezmyslnie złapał kontakt..co o nim zle swiadczy i przynosi wstyd załodze i widac po tym jak nie wie jaki to szpita. Panie to szpital zakazny o ktory Pan zabiegaL!!!ale nic pozatym Pan nie zrobił ...no moze jedno ale to smutne ;LANSERKI W szpitalu wrze z powodu braku wszystkiego..i procedur ustalanych na szybko bo Pan nie miał czasu. ten szpital tym razem nie miał szczescia do Dyrektora.To porażka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza