Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Transmisja Mszy z Bolesławca NA ŻYWO
~Jasnoróżowy Czosnaczek 15 marca 2020r. o 12:45
Bardzo wielka szkoda, że przerwało relację. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w mszy sw.w mojej rodzinnej parafii oraz za piękne kazanie.
Kasia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem 15 marca 2020r. o 12:46
~Jasnoróżowy Czosnaczek napisał(a): Bardzo wielka szkoda, że przerwało relację. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w mszy sw.w mojej rodzinnej parafii oraz za piękne kazanie.
Kasia


Nie przerwało, na moment zmrozilo, ale idzie dalej.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Czosnaczek 15 marca 2020r. o 12:57
Niestety, zamroziło na moment ze dwa razy, a potem przez kilka minut walki ze sprzętem (odświeżanie strony) skapitulowałam, bo obraz jednak nie wracał.
Ale nie zmienia to faktu, że dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Szupin 15 marca 2020r. o 12:57
Dzięki Bolec.info! Dobrze obejrzeć mszę z Bolesławca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Szupin 15 marca 2020r. o 13:08
~Jasnoróżowy Czosnaczek napisał(a): Niestety, zamroziło na moment ze dwa razy, a potem przez kilka minut walki ze sprzętem (odświeżanie strony) skapitulowałam, bo obraz jednak nie wracał.
Ale nie zmienia to faktu, że dziękuję.


To może u Ciebie, bo ja miałem cały czas z małą zwiechą przed Komunią Św. ale przerwa trwała może 30 s. Bardzo dobry dźwięk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Tawuła 15 marca 2020r. o 13:18
Ja nic nie zobaczyłem. Pewnie dlatego że nie jestem zafejzbukowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Bakopa 15 marca 2020r. o 13:31
Ogarnijcie swoje komentarze w warstwie technicznej, iż wszystko było super w bezpośrednim odbiorze ze strony bolec info (podziękowanie dla b.i.) i nie trzeba "zafejsowania". Dziękuję księdzu Łukaszowi za mądrość Bożego Słowa i roztropność na ten czas, a wszystko wróci "do normy". Błogosławionego czasu na niedzielę i nadchodzących dni. Szczęść Boże :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Dyptam 15 marca 2020r. o 16:16
~~Złotawordzawa Bakopa napisał(a): Ogarnijcie swoje komentarze w warstwie technicznej, iż wszystko było super w bezpośrednim odbiorze ze strony bolec info (podziękowanie dla b.i.) i nie trzeba "zafejsowania". Dziękuję księdzu Łukaszowi za mądrość Bożego Słowa i roztropność na ten czas, a wszystko wróci "do normy". Błogosławionego czasu na niedzielę i nadchodzących dni. Szczęść Boże :-)


Dziękuję za wspólną modlitwę. Cieszę się, że w naszym mieście są jeszcze takie inicjatywy. Kto chciał oglądał, kto nie chciał to nie oglądał. Wolny kraj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.