Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
40 milionów na walkę z epidemią
~~Czerwonawa Miodunka niezalogowany
19 marca 2020r. o 12:52
Gdzie jest Roman ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 12:56
Ale co wreszcie ... to na całe województwo, nie tylko na Bolesławiec, ile z tego trafi do Bolesławca i kto będzie tym zarządzał ?
Gdzie są środki na dodatkowe wynagrodzenia dla personelu i lekarzy ...
Jakie pieniądze sprawią, że ludzie będą pracowali na okrągło, biorąc pod uwagę zagrożenie zdrowia ? Dali pieniądze to teraz niech błagają polskich lekarzy i pielęgniarki żeby wrócili z emigracji ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 13:15
40 milionów na całe województwo - ile na ile szpitali ? Jak to się ma w stosunku do potrzeb ?
Już uruchamiają jeden milion i pięćset tysięcy zł - mój dzieciak tydzień nie chodzi do szkoły, tydzień już trwa paraliż komunikacyjny, nie można się dostać do dentysty i lekarza - a władza już uruchamia cały milion i pięćset tysięcy - nie wiadomo czy dla jednego szpitala, straży pożarnej czy dla kogo ?

Dziennikarska rzetelność dają 40 milionów złoty na całe województwo, ale uruchamiają jeden i pół ? Komu dają ? Jak uruchamiają i jak to się ma w stosunku do potrzeb ?

Bo o ile kwota 40 milionów dla szarego Kowalskiego jest raczej niewyobrażalna to w stosunku do potrzeb szpitali , przychodni i innych służb sanitarnych i medycznych może okazać śmiesznie niska ....

Ale propaganda sukcesu trwa .... 40 milionów ... jeszcze dajcie nam lekarzy i pielęgniarki .... wielu, bardzo liczne grono opuściło ten kraj bo nie było na godne wynagrodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Szarotka niezalogowany
19 marca 2020r. o 13:16
A skąd oni tak nagle wezmą 40 mln? Rozbiją świnkę skarbonkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
19 marca 2020r. o 13:28
~~Posiwiała Szarotka napisał(a): A skąd oni tak nagle wezmą 40 mln? Rozbiją świnkę skarbonkę?


Nie dają źle, dają jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Maczek niezalogowany
19 marca 2020r. o 13:34
Pożyczka z Torunia wszystko załatwi ....Gowin wynegocjował he he he . ten wirus taki nie jest nieprzemyślany , ma też swoje zalety . Pracodawcy popłyną przez straty , handel ucierpi , ludzie mniej zarobią , trochę skończy się kasiorka klechom i rozdawnictwo a i może namieszać w wyborach a ...y już jechali bez zabezpieczenia , wszystko wyciągnęli z kasy i gdyby nie ta UE na którą tak kupczy....ą jak Pawłowicz i pomniejsze kmioty to by dzisiaj Polska żebrała o pomoc z zachodu . Pracodawcy zaczną szanować pracowników , pracownicy prace , klechy spokornieją bo strumyczek się skończy a i Adrian nie wiadomo czy wygra bo n a razie wszystkich wku....a. tak że nie ma tego złego.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 13:34
~~Posiwiała Szarotka napisał(a): A skąd oni tak nagle wezmą 40 mln? Rozbiją świnkę skarbonkę?


Mam kilka pomysłów, ale znowu mimoderacja odrzuci posta ... Ty się lepiej martw gdzie "Oni" nasze pieniądze wsadzili, że ich nie ma - JAK DO ŚWINKI SKARBONKI - to niech wyciągają. Budżet to składki ZUS i podatki i inne opłaty których jest od groma i ciut, ciut pod wspólną nazwą danina publiczna czyli to są nasze pieniądze, których w tym momencie pilnie potrzebujemy -a "Oni" JUŻ dają, ale nie uruchamiają - to wstrętny polityczny lans .... niestosowny w tej sytuacji ....
Ja chcę wiedzieć ile respiratorów ma szpital, ilu pacjentów jest w stanie zaopiekować ... chcę usłyszeć, że jest przygotowany na 100 ? Chcę usłyszeć że mają wdrożone i opanowane procedury zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa - chcę usłyszeć, że zachowane są standardy bezpieczeństwa - a nie ile Pan marszałek daje kasy, która nie jest jego i której nie uruchamia i oglądać przy tym tę fizys .... OHYDNY POLITYCZNY LANS .... WSTYD

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Kosodrzewina niezalogowany
19 marca 2020r. o 14:03
pieniadz ktory kupuje sprzet medyczny nie ma zapachu i barwy partii..oby tak dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza