Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe zakazy i obostrzenia
~Nadżółkła Szydlica niezalogowany
24 marca 2020r. o 18:45
W kościele 5 osób a w Kauflanidzie ile się zmieści :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Dąb niezalogowany
24 marca 2020r. o 18:53
samych celebrantów ok 8-miu

5-ciu parafian na nich nie wydoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Głóg niezalogowany
24 marca 2020r. o 18:59
https://www.facebook.com/TheRealChrisPerry/videos/10223593153203576/UzpfSTE4NDk3MjAxMDE6MTAyMTMzMDAzOTM5MDQ5MTg/?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARAWOSuXUa4tBONrW3rV6rQczu32TAO00yzQuNNFC0zCnJqmEzHK11Yh_MXGZS6Chadb-prmgclr81x5&hc_ref=ARRIMZz078WfrBfvxhG4cvQgN7IZfAv5Z4DJREcWlGuX-pAN9exieWszYbfHquwcus4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
24 marca 2020r. o 19:04
Odnoszę wrażenie, że ten koronawirus, a raczej paniczny strach przed nim powoduje bardzo poważną przypadłość - zanik mózgu...
Idiotyzmy wprowadzane przez naszych "mondrych" przywódców porażają...
A reakcja Polaków na te "działania" władz - czyli powszechny aplauz i zadowolenie - powodują opadnie rąk i innych części ciała...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Topinambur niezalogowany
24 marca 2020r. o 19:20
A tak działa socjalistyczny czyli nieudolny rząd (PiS.PO czy inny diabeł, żadna różnica)
https://nczas.com/2020/03/24/oddolne-zbiorki-finansowe-na-walke-z-koronawirusem-podlegaja-opodatkowaniu/

Złupić podatkami wszystko, aż do końca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
24 marca 2020r. o 19:59
Jestem lekarzem Oddziału Kardiologii. Dziś na moim Oddziale udało się uzyskać maseczki ochronne na twarz. Najzwyklejsze chirurgiczne. Żadne tam „ochronne”. Z powodu ich braku podzieliliśmy : dla pielęgniarki 1 maska na 6 godzin zmiany dziennej, 1 maska na 12 godzin na zmianie w nocy. Na sali intensywnego nadzoru 1 maska na 3 godziny. Zależnie od intensywności kontaktu z chorymi i wobec braku na razie wirusa w moim szpitalu. Żadna pielęgniarka dziś swojej maski nie założyła, oszczędzają na gorsze czasy.
WYBORY : 23tyś 360 komisji wyborczych. W nich 300 000 (TRZYSTA TYSIĘCY) pracowników komisji, którzy muszą zmieniać maski w trakcie swoich 14 godzin pracy co 1 godzinę (po 1 godzinie mokra maska zwiększa zagrożenie) czyli 300000 ludzi razy 14 masek = 4 miliony 200 tysięcy masek. Dodatkowo uprawnionych do głosowania 30 milionów Polaków. Jeśli pójdzie do wyborów 30% czyli 10 milionów masek dla wyborców.
NA LITOŚĆ BOSKĄ!!! Prawie 15 milionów masek ma pójść 1 dnia na wybory, a MY LEKARZE I PIELĘGNIARKI mamy 1 maskę na kilka godzin, bo ich BRAKUJE?!?!
KTO WAS BĘDZIE LECZYŁ, JAK MY UMRZEMY albo w lepszej wersji będziemy chorzy?!??
Jak przypominam sobie wzrok moich koleżanek i kolegów w trakcie reglamentacji maseczek ... PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE ....
Opamiętajcie się ludzie!!!
MY ZARAZ BĘDZIEMY WALCZYĆ O ŻYCIE, WASZE I NASZE !!!
DLA NAS TO NIE JEST ZABAWA, PRAWO CZY KONSTYTUCJA.
Ja po prostu chcę za pół roku przytulić moją żonę i 3 córki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
24 marca 2020r. o 20:00
Jestem lekarzem Oddziału Kardiologii. Dziś na moim Oddziale udało się uzyskać maseczki ochronne na twarz. Najzwyklejsze chirurgiczne. Żadne tam „ochronne”. Z powodu ich braku podzieliliśmy : dla pielęgniarki 1 maska na 6 godzin zmiany dziennej, 1 maska na 12 godzin na zmianie w nocy. Na sali intensywnego nadzoru 1 maska na 3 godziny. Zależnie od intensywności kontaktu z chorymi i wobec braku na razie wirusa w moim szpitalu. Żadna pielęgniarka dziś swojej maski nie założyła, oszczędzają na gorsze czasy.
WYBORY : 23tyś 360 komisji wyborczych. W nich 300 000 (TRZYSTA TYSIĘCY) pracowników komisji, którzy muszą zmieniać maski w trakcie swoich 14 godzin pracy co 1 godzinę (po 1 godzinie mokra maska zwiększa zagrożenie) czyli 300000 ludzi razy 14 masek = 4 miliony 200 tysięcy masek. Dodatkowo uprawnionych do głosowania 30 milionów Polaków. Jeśli pójdzie do wyborów 30% czyli 10 milionów masek dla wyborców.
NA LITOŚĆ BOSKĄ!!! Prawie 15 milionów masek ma pójść 1 dnia na wybory, a MY LEKARZE I PIELĘGNIARKI mamy 1 maskę na kilka godzin, bo ich BRAKUJE?!?!
KTO WAS BĘDZIE LECZYŁ, JAK MY UMRZEMY albo w lepszej wersji będziemy chorzy?!??
Jak przypominam sobie wzrok moich koleżanek i kolegów w trakcie reglamentacji maseczek ... PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE ....
Opamiętajcie się ludzie!!!
MY ZARAZ BĘDZIEMY WALCZYĆ O ŻYCIE, WASZE I NASZE !!!
DLA NAS TO NIE JEST ZABAWA, PRAWO CZY KONSTYTUCJA.
Ja po prostu chcę za pół roku przytulić moją żonę i 3 córki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Cyprysik niezalogowany
24 marca 2020r. o 20:07
qwax_ napisał(a): Odnoszę wrażenie, że ten koronawirus, a raczej paniczny strach przed nim powoduje bardzo poważną przypadłość - zanik mózgu...
Idiotyzmy wprowadzane przez naszych "mondrych" przywódców porażają...
A reakcja Polaków na te "działania" władz - czyli powszechny aplauz i zadowolenie - powodują opadnie rąk i innych części ciała...


Dobre, ale mało polityczne :-). Najgorsze jest to, że nasi pseudo "redaktorzy" wtórują tym pomysłom i podsycają atmosferę. Niewolnicy zachwyceni widmem siedzenia w zamknięciu i innymi tego typu ograniczeniami wolności cieszą się, że za chwilę władza i bankierzy pozbawią ich pracy i dobytku. Z rynku znikną rodzime małe firmy zastąpią je Niemieckie fabryki i korporacje w których będą dymać do ukupczynej śmierci ! Dramat, 44 lata komuny nie zrobiło takiego prania mózgu jak kilka lat przynależności do Unii Europejskiej. Unii, która de facto okazała się martwym tworem bez reakcji na obecna sytuację.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.