Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejni radni oddali diety na szpital
~~Fioletowy Jastrzębiec niezalogowany
28 marca 2020r. o 18:19
W naszym szpitalu zdecydowana większość chorych przywożona jest z Jeleniej Góry ,Lubania, Zgorzelca,Lwowka. Może Bolec Info. zaapeluje do tamtejszych radnych o pomoc. Z Boleslawca i powiatu jak narazie zakażonych nie ma a szpital nie przyjmuje chorych z Boleslawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
28 marca 2020r. o 18:30
~~Szarobiała Jeżówka napisał(a):
~Fioletowoczarny Cis napisał(a): Tez czekam na radnych z Bolesławca. Ale chyba się nie doczekam


... a Ty należne Tobie pieniądze już oddałeś na cele społeczne?

A za co im się należą pieniądze? Za to że SĄ radnymi?
Mi się należą pieniądze za pracę, za ciężką pracę, a im za co? Że podnoszą łapki jak im prezydent każe. Ale teraz nawet łapek nie podnoszą, więc za co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Miesiącznica niezalogowany
28 marca 2020r. o 19:13
~~Szarobiała Jeżówka napisał(a):
~~Szarobury Limnantes napisał(a): z niecierpliwoscia czekam na gest radnych w Bolesławcu -wezcie przykład z radnych innych miast-dołączcie do nich .Ratujmy Szpital Powiatowy w Bolesławcu


... a Ty należne Tobie pieniądze już oddałeś na cele społeczne?
dobre pytanie skoro tak już chcesz wiedzieć właśnie TAK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Lilia niezalogowany
28 marca 2020r. o 20:14
jeden z drugim przeczytaj ustawę o samorządzie i dopiero możesz się wypowiadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Miskant niezalogowany
28 marca 2020r. o 20:59
~~Czekoladowa Lilia napisał(a): jeden z drugim przeczytaj ustawę o samorządzie i dopiero możesz się wypowiadać


Ustawa ustawą. A radni nie powinni dostawać żadnych pieniędzy za swoją pracę. Jak ich nie stać, niech się nie biorą za pracę społeczną, Najpierw niech sobie życie ustawią i zarobią na siebie tak, żeby diety były dla nich niczym. A jak nie potrafią sami na siebie zarobić, to po jaką cholerę biorą się za ustawianie życia innym?
I po co ich jest tak dużo?
To samo dotyczy polityków wszystkich szczebli. Większość z nich nie przepracowała w życiu uczciwie jednego dnia tylko żyją z diet i wynagrodzeń poselskich. I dlatego mamy tak, jak mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Zawilec niezalogowany
28 marca 2020r. o 21:17
Bucu, z jakichś powodów ludzie ich wybierają. Sam byś chapał diety aż miło, tylko ci żal dupę ściska. A promowanie się na pandemii jest żenujące. Dać i nie lansować się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Miskant niezalogowany
28 marca 2020r. o 21:24
~Jasnoczerwony Zawilec napisał(a): Bucu, z jakichś powodów ludzie ich wybierają. Sam byś chapał diety aż miło, tylko ci żal dupę ściska. A promowanie się na pandemii jest żenujące. Dać i nie lansować się.


Rozumiem, że radny się odezwał. Radny - jak nie potrafisz zarobić sam na siebie, to jakim prawem chcesz decydować o życiu innych? Ja zarabiam sam na siebie i na dodatek moje podatki, bez mojej zgody, idą na twoją dietę! To ja i inni mieszkańcy utrzymują ciebie!
Twoje diety ma gdzieś - nigdy nie będziesz miał tyle, co mam ja. A denerwuję się, że darmozjady do władzy się dorwały i się wymądrzają.
Idą teraz takie czasy, że trzeba wam uciąć diety!
Zarób sam na siebie, bo działalność społeczna jest nieodpłatna. Inaczej to nie jest działalność społeczna , a prywata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Zawilec niezalogowany
28 marca 2020r. o 21:29
Bucu, nie jestem radnym, ale wnerwiw mnie takie zaglądanie komuś do portfela. Kradną? Ty serio jesteś tak głupi że nie wiesz że radni mają swoje życie zawodowe oprócz rady? Zdobądź zaufanie ludzi i zabieraj wtedy głos. Bo te bajeczki to koniowi na ucho.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo