Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w ZEC
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szybka ścieżka karania osób
~Złocistobrązowa Języczka 3 kwietnia 2020r. o 13:55
Zajmijcie się swoją osobą. Bo jak przyjdzie choroba to będzie płacz....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 3 kwietnia 2020r. o 14:08
Jak patrzę na tego Jaszczura to bierze mnie na wymioty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Diaskia 3 kwietnia 2020r. o 14:18
Nigdy nie miałem i nie mam smartfona . Czy w przypadku objęcia mnie kwarantanną złamie prawo jak nie będę miał gdzie zainstalować aplikacji ? Czy służby przewidziały taką sytuację ? Czy będę zmuszony do zakupu nowego telefonu ?
Proszę aby redakcja zainteresowała się tym tematem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Diaskia 3 kwietnia 2020r. o 14:20
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
~Jasnofioletowa Hortensja napisał(a): Terror!
Jak wylądujesz pod respiratorem,to będziesz wiedział co to terror !O ile dla Ciebie wystarczy.Widzę, że kolega uwielbia mieć bat nad sobą :-) . Co zrobisz, niewolnicy tak mają. Urzędnik karze, sługa musi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Diaskia 3 kwietnia 2020r. o 14:23
~Złocistobrązowa Języczka napisał(a): Zajmijcie się swoją osobą. Bo jak przyjdzie choroba to będzie płacz....Jak Panu/Pani tak pasuje, to proszę siedzieć w zamknięciu resztę życia niczym szczur w kanałach. Każdy powinien mieć prawo wyboru jak chce żyć - na tym polega wolność ! Ci co się boją niech siedzą w domach, czekają na cudowne zniknięcie wirusa. Osoby , które nie czuja lęku powinny mieć prawo żyć tak jak dawniej. Wolny wybór. Przez panikarzy ponad 30% społeczeństwa straci prace w najbliższych miesiącach. Wirus według prognoz nie zniknie wciągu najbliższych miesięcy a w optymistycznej wersji szczepionka za dwa lata. Zdrówka życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 3 kwietnia 2020r. o 15:38
pis wszelkimi metodami zbiera kasę na wybory. Bo dla nich najważniejsze koryto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieski Szupin 3 kwietnia 2020r. o 16:05
Jak karany może takie bzdury gadać. Kryminalista
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Różanecznik 3 kwietnia 2020r. o 16:13
CIESZ SIE PALAN CI e że arłukowicz nie zamknął szpitala w bolesławcu jak ci żle w POLSCE jedż do hiszpani ,włoch turcji tam byś nie narzekał na władze zimna woda i guma 80 cm albo do korei PŁN mialbyś HAJ LIVE tam podobno niema zarazy jest zlikwidowana w tyl glowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.