Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wczoraj podczas Nabożeństwa ADORACJI KRZYŻA W KOŚCIELE PARAIALNYM W GOŚCISZOWIE INTERWENIOWAŁA POLICJA

~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 13:28
~~Iliowobłękitna Kolczurka napisał(a):
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Nagrywajcie wszystkie kontrole i interwencje.
Panowie policjanci pamiętajcie że po stanie wojennym odpowiadali nie wydający rozkazy, tylko bezpośrednio je wykonujący (np. zabójcy Popiełuszki).
Poza tym mieszkacie tutaj i za parę lat będziecie na emeryturze, skończy się wtedy wasze szeryfowanie i dla sąsiadów do końca życia pozostaniecie milicjantami na widok których ludzie będą spluwali.


Ty już całkiem ześwirowałeś. Chociaż w święta nie dziel się tym z innymi.

Sam jesteś świrem popierając ten cyrk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmazynowy Lędźwian niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 13:33
Hello, just came across your post, really appreciate your works!
Would like to share some useful website, hope you like it.
Youtube Converter
y2mate
Youtube video downloader
Youtube to mp3 downloader
MP3 Dönüştürücü
makemkv
Youtube to mp4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 13:36
~~Ciemnogranatowa Kuningamia napisał(a): Dlaczego wszyscy przekonani, że był donos?
Może kontrola rutynowa?
Policjanci działają zgodnie z wytycznymi, może kontrolowali wybiórczo? Taka jest ich praca, uszanujmy to.
Nie osądzajmy nikogo. Swoją drogą - prawo jest równe dla wszystkich, rownież dla księży. Przykre to dla wszystkich, ale należy się dostosować. Jest to nasz obowiązek obywatelski. Mamy też inny obowiązek dot. głosowania. Tam możemy się wypowiedzieć zgodnie z sumieniem.

To dlaczego nie obowiązuje kacyków na ich imprezach?
Dlaczego nie obowiązuje w zakładach gdzie pracuje setki osób?
A głosowanie? Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
Na Gierka nigdy nie głosowałem a zawsze wygrywał wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 18:49
~~Szaroniebieski Motylek napisał(a): Nie oburza mnie postawa policji bo taka ich praca przyjechali na wezwanie , oburza mnie jak można być takim bydlakiem , który wzywa policję do kścioła , Bez względu na wasze wyznanie czy stosunek do kościoła proszę CO wy na to jak określić takie zbydlęcenie


wracam i co widzę ?
forumową ''normalność '' ;)

ale rodzi się tu drugie pytanie...
jakim bydlakiem trzeba być by pozwolić na obecność wielu wiernych i nie zaprotestować ?

ci wszyscy ludzie powinni być poddani obowiązkowej kwarantannie bo mam w pamięci pewnego księdza , byłego księdza bo odszedł na ''wieczną posługę'' ;) za sprawą koronawirusa...

chcecie mieć problem w Gościszowie?...proszę bardzo ...

tylko czekać jak przeczytamy tutaj że macie tam osoby zarażone ...

ludzie ...zabrania się wam wejścia na cmentarze a wy SAMI SIĘ PCHACIE do kościołów?

na co kurna liczycie?...na cud?
że wasz ''anioł stróż '' was ochroni? :]

on tak jak wasze władze ,jak wasz proboszcz ma daleko w du.pie co z wami będzie ...

a Policja?
Policja robi swoje i dobrze ..
poczytajcie sobie jak właśnie Policja ukarała pewnego proboszcza wypisując mandat 10 000 zł

ale domyślam się że wy w swojej durnocie nawet na ten mandat byście ogłosili zrzutę ...

jednocześnie pamiętajcie - od czwartku obowiązkowe maseczki ...

kto mi odpowie dlaczego od czwartku?

jeśli jest zagrożenie wprowadza się środki ochronne od razu a nie za tydzień czy dwa...

teraz ten wirus jest mniej groźny od tego jaki będzie OD CZWARTKU ?....hahaha

OT DURNO.WA.TY NARÓD ...

KAŻDA ŚCIEMĘ ŁYKNIE ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Winnik niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 19:14
A gdzie tu zdrowy rozsądek, i odpowiedzialność za innych?Niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa, i nic więcej ich nie obchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Winnik niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 19:15
A gdzie tu zdrowy rozsądek, i odpowiedzialność za innych?Niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa, i nic więcej ich nie obchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Rdest niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 8:28
Gościszów to stan umysłu:) Modlitewne barany. Brawo Policja!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 10:40
~~Trawiasta Mina napisał(a):
~~Szaroniebieski Motylek napisał(a): Nie oburza mnie postawa policji bo taka ich praca przyjechali na wezwanie , oburza mnie jak można być takim bydlakiem , który wzywa policję do kścioła , Bez względu na wasze wyznanie czy stosunek do kościoła proszę CO wy na to jak określić takie zbydlęcenie


wracam i co widzę ?
forumową ''normalność '' ;)

ale rodzi się tu drugie pytanie...
jakim bydlakiem trzeba być by pozwolić na obecność wielu wiernych i nie zaprotestować ?

ci wszyscy ludzie powinni być poddani obowiązkowej kwarantannie bo mam w pamięci pewnego księdza , byłego księdza bo odszedł na ''wieczną posługę'' ;) za sprawą koronawirusa...

chcecie mieć problem w Gościszowie?...proszę bardzo ...

tylko czekać jak przeczytamy tutaj że macie tam osoby zarażone ...

ludzie ...zabrania się wam wejścia na cmentarze a wy SAMI SIĘ PCHACIE do kościołów?

na co kurna liczycie?...na cud?
że wasz ''anioł stróż '' was ochroni? :]

on tak jak wasze władze ,jak wasz proboszcz ma daleko w du.pie co z wami będzie ...

a Policja?
Policja robi swoje i dobrze ..
poczytajcie sobie jak właśnie Policja ukarała pewnego proboszcza wypisując mandat 10 000 zł

ale domyślam się że wy w swojej durnocie nawet na ten mandat byście ogłosili zrzutę ...

jednocześnie pamiętajcie - od czwartku obowiązkowe maseczki ...

kto mi odpowie dlaczego od czwartku?

jeśli jest zagrożenie wprowadza się środki ochronne od razu a nie za tydzień czy dwa...

teraz ten wirus jest mniej groźny od tego jaki będzie OD CZWARTKU ?....hahaha

OT DURNO.WA.TY NARÓD ...

KAŻDA ŚCIEMĘ ŁYKNIE ...hahaha

Pis ci płaci za te bzdety czy tak ze swojej głupoty to wymyślasz? Jak widać jesteś już mocno zarażony, ale pisowską propagandą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza