Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wczoraj podczas Nabożeństwa ADORACJI KRZYŻA W KOŚCIELE PARAIALNYM W GOŚCISZOWIE INTERWENIOWAŁA POLICJA

~~Trawiasta Mina niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 10:49
no nieźle....
nic kompletnie nie zrozumiałeś z tego co napisałem...

i jeszcze to ze pis mi niby płaci ...hahaha

czyżbyś od rana przesadził z alkoholem? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Szarłat niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 11:14
~~Trawiasta Mina napisał(a): no nieźle....
nic kompletnie nie zrozumiałeś z tego co napisałem...

i jeszcze to ze pis mi niby płaci ...hahaha

czyżbyś od rana przesadził z alkoholem? :]


No to koniec! Wydało się! faclo jest opłacany przez PiS!
Teraz już nic nie jest takie, jak było. Czego to ten wirus nie narobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieska Facelia niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 11:50
O, kolejny co pieniądze liczyć będzie bezbłędnie ale z policzeniem ludzi już problem. Po wszystkim ludzie też i z wami się policza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 12:43
PIS dał pieprzonym psom 200 zł podwyżki żeby gnębili swoich znajomych i rodziny ,Dlatego pytam czym te psy różnią się od ZOMO.Jeżeli fryzjer dostaje 30 tys mandat to ile powinien dostać Kaczyński .???//
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Cedr niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 12:52
Nie zapominajcie, że ponad połowa społeczeństwa popiera te rządy.
Jeśli Ty nie popierasz to nie pisz za nikogo innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Cypryśnik niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 12:58
jak by nie dawali prezentow ,to napewno bys na nich nie glosowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 12:59
tak durnowatych ''wyborców'' jak dzisiaj maja pisdzielce dawno nie widziałem ...:]

ale pisdzielce się sypią ...
wiceprzewodniczący ''klubu'' pisdzielskiego jawnie mówi że nie poprze tych ''wyborów'' jak nadal będzie podtrzymywany termin 10-o...
mckwacz zawiesza w prawach swoją posłankę bo odważyła si powiedzieć prawdę o dramacie w szpitalu z braku maseczek i innych takich pierdół ...;)

mckwacz jawnie przy kamerach opird...a kuzynka (tego co rządzi oszukańczą Srebrną :] ) każąc mu zdjąć maseczkę a którą ten potulnie zdejmuje ...hahaha

ot cały prezesina ...hahaha

przypomnę wam coś -pewien Kim ;) kazał rozstrzelać o ile pamiętam kuzyna czy też szwagra za to że mu się przysnęło podczas przemówienia wodzunia...

tylko czekać jak karłowaty prezesina i tutaj to wprowadzi ...

ciach ...i do piachu...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Alstremeria niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 13:15
Nie za to ci płacimy falco! Pisz, jak było umówione :) . Bo cię rozliczymy!

Podpisane: Najwyższy Komitet Trolli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza