Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczanie w czasie epidemii
~Kasztanowoczerwony Czosnek 24 kwietnia 2020r. o 9:58
Tak te zadania to masakra. Dzień w dzień. Nawet z w-f. A jeszcze niedawno trąbili ze dzieci są za długo przed komputerami A teraz jest Ok i Nie szkodzi zdrowiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołęba Kapusta 24 kwietnia 2020r. o 10:49
Nawet kary dziecku za pyskowanie dać nie mogę. Zabronić wyjścia z domu nie, bo i tak nie wychodzi. Komputera zabrać nie, bo się uczy... Ciężkie czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszara Aksamitka 24 kwietnia 2020r. o 11:08
MAKOWY SZCZYPIOREK. A masz dziecko że mówisz że to jest ok. Siedzisz z dzieckiem przez parę godzin i obrabiasz z nim lekcje? No chyba nie bo nie wiem o czym mowa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem 24 kwietnia 2020r. o 11:11
Ach to nauczanie ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy