Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest pracowników na granicach
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:26
~~Ametystowa Psianka napisał(a):
~Różowawy Zawciąg napisał(a): Proponuję dalej głosować na PiS i Dudę, za kilka lat będzie dyktatura, zresztą już pomału jest.


Ty masz w głowie dyktaturę głupoty. Gdyby nie PiS byłby tu już dawno armagedon.

A co jest teraz, Ten twój PIS to gorsza zraza od koronawirusa .Czy ty bucu nie widzisz jak kłami na każdym kroku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Kokoryczka niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:41
" ...- Uczę języka angielskiego szkole w Görlitz - mówi nauczycielka z Bolesławca."
Skoro wolisz dzieci niemieckie, to czego oczekujesz od Polskiego Rządu? Nasz rząd dba o interes Polaków tutaj i teraz. Jeżeli jesteś niemcom potrzebna, to wypłacą 65 ojro dziennie. Jeśli nie, to wyplują każdego, kto nie jest im potrzebny do realizacji interesu niemiec. Niemcy, to najbardziej szanujący się naród na świecie. Polacy stanowią w 35 % nację sprzedajnej dziwki europy. "Kłak czy wełna, byle d**a pełna". Za to właśnie niemcy nami gardzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Jeżyna niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:49
Ściągnijcie te kagance,robią z Was ...i.Pan Bóg dał nam rozum do myślenia,a serce do kochania.Ogladajcie na yutube upadek kabaly 10 części.Ogladajcje na yutube,Andrenochrom napój z krwi dzieci.Jestem w szoku.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Pigwowiec niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:59
Pracuję w Görlitz 5 lat i dobrze mi się wiedzie.Niestety polski rząd każe mi wybierać pomiędzy pracą a rodziną.Smutne to.Dajcie nam normalnie funkcjonować!!!Zrzućcie te kagańce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Kokoryczka niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:05
~Rudawobrązowy Pigwowiec napisał(a): Pracuję w Görlitz 5 lat i dobrze mi się wiedzie.Niestety polski rząd każe mi wybierać pomiędzy pracą a rodziną.Smutne to.Dajcie nam normalnie funkcjonować!!!Zrzućcie te kagańce!


nie wybieraj między pracą a rodziną. Wyjedź! W Polsce jest pracy pod dostatkiem. Ja też pracowałem w niemczech. W zaistniałej sytuacji wybrałem interes Polski i Polaków. Jestem w kraju i nie jątrzę! Wyjedź, ukraińcy czekają na twoje zwolnione miejsce nad Wisłą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Styrakowiec niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:31
szkoda ,ze nikt z wypowiadajacych sie osob nie pomyslal m ze te osoby ktore pracuja w de czy gdzies indziej zjezdzaja do domu. w domu nie mieszkaja sami a nawet jak sami to musza isc do sklepu i zaraze roznosza . skoro pracuja w de to na czas zarazy moga mieszkac tam nie ma zadnego problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Pigwowiec niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:48
A czy zaraza w Niemczech przy granicy jest większa niż w Polsce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Rojnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:48
~Złocista Firletka napisał(a): Zabrali ludziom pracę i tyle! Bez podstaw. Wiele kierowców ciężarówek przekracza granicę i nic się nie dzieje.


Przeprowadź się do Niemca i nie bądź żałosna! Dzięki takim jak Ty potencjalnym roznosicielom wirusa ludzie umierają w Polsce!!!! Nikt Ci nie broni zarabiać i wydawać w euro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza