Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest pracowników na granicach
~~Płowożółty Rojnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:48
~Złocista Firletka napisał(a): Zabrali ludziom pracę i tyle! Bez podstaw. Wiele kierowców ciężarówek przekracza granicę i nic się nie dzieje.


Przeprowadź się do Niemca i nie bądź żałosna! Dzięki takim jak Ty potencjalnym roznosicielom wirusa ludzie umierają w Polsce!!!! Nikt Ci nie broni zarabiać i wydawać w euro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Rojnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:49
~Złocista Firletka napisał(a): Zabrali ludziom pracę i tyle! Bez podstaw. Wiele kierowców ciężarówek przekracza granicę i nic się nie dzieje.


Przeprowadź się do Niemca i nie bądź żałosna! Dzięki takim jak Ty potencjalnym roznosicielom wirusa ludzie umierają w Polsce!!!! Nikt Ci nie broni zarabiać i wydawać w euro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Kapusta niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:54
~~Płowożółty Rojnik napisał(a):
~Złocista Firletka napisał(a): Zabrali ludziom pracę i tyle! Bez podstaw. Wiele kierowców ciężarówek przekracza granicę i nic się nie dzieje.


Przeprowadź się do Niemca i nie bądź żałosna! Dzięki takim jak Ty potencjalnym roznosicielom wirusa ludzie umierają w Polsce!!!! Nikt Ci nie broni zarabiać i wydawać w euro.


Ty synu ,,leśnego ruch.....a'' , ojca swego znasz ? mamusia pisała pamiętnik ?
Nie bluzgaj ,odpowiedz ; tak czy nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Trzmielina niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 16:01
~~Bławatkowa Kokoryczka napisał(a):
~Rudawobrązowy Pigwowiec napisał(a): Pracuję w Görlitz 5 lat i dobrze mi się wiedzie.Niestety polski rząd każe mi wybierać pomiędzy pracą a rodziną.Smutne to.Dajcie nam normalnie funkcjonować!!!Zrzućcie te kagańce!


nie wybieraj między pracą a rodziną. Wyjedź! W Polsce jest pracy pod dostatkiem. Ja też pracowałem w niemczech. W zaistniałej sytuacji wybrałem interes Polski i Polaków. Jestem w kraju i nie jątrzę! Wyjedź, ukraińcy czekają na twoje zwolnione miejsce nad Wisłą.

Jak czytam takie ...ne wypowiedzi to mi sie wyć chce. Debilu jak wszyscy którzy pracuja w De wyjadą to na zasiłek z mopsu dla ciebie baranie nie będzie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Kokoryczka niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 16:10
~~Perłowa Trzmielina napisał(a):
~~Bławatkowa Kokoryczka napisał(a):
~Rudawobrązowy Pigwowiec napisał(a): Pracuję w Görlitz 5 lat i dobrze mi się wiedzie.Niestety polski rząd każe mi wybierać pomiędzy pracą a rodziną.Smutne to.Dajcie nam normalnie funkcjonować!!!Zrzućcie te kagańce!


nie wybieraj między pracą a rodziną. Wyjedź! W Polsce jest pracy pod dostatkiem. Ja też pracowałem w niemczech. W zaistniałej sytuacji wybrałem interes Polski i Polaków. Jestem w kraju i nie jątrzę! Wyjedź, ukraińcy czekają na twoje zwolnione miejsce nad Wisłą.

Jak czytam takie ...ne wypowiedzi to mi sie wyć chce. Debilu jak wszyscy którzy pracuja w De wyjadą to na zasiłek z mopsu dla ciebie baranie nie będzie.


z wypotami na poziomie gimbazy nie polemizuję. Jesteś żałosny. Mops będzie tobie potrzebny, gdy tante angela powie takim jak ty - raus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowaty Grab niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 16:19
Poziom dyskusji sięga dna. Może czas zablokować komentarze? A już ktoś kiedyś mówił lekarzom, żeby wyjeżdżali jak im źle i co... Wyjechali i oni i pielęgniarki,a teraz się wszyscy boją, że zabraknie rąk do pracy... No wyjechali, posłuchali rady rządzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Żywotnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 16:22
ale ja...ja ... pozabijali by sie ... mam pytanie czy ktos z PO napil by sie wodki z Pisowcem ?? :) jak to jest u was w rodzinie ... ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zimowit niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 16:30
~Kasztanowaty Grab napisał(a): Poziom dyskusji sięga dna. Może czas zablokować komentarze? A już ktoś kiedyś mówił lekarzom, żeby wyjeżdżali jak im źle i co... Wyjechali i oni i pielęgniarki,a teraz się wszyscy boją, że zabraknie rąk do pracy... No wyjechali, posłuchali rady rządzących.




Kraj poradził sobie bez tych lekarzy i pielęgniarek poradzimy sobie i bez garstki nieudacznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza