Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O tarczy antykryzysowej i pomocy dla przedsiębiorców
~~Rudobrunatnyrudawa Tunbergia 1 maja 2020r. o 7:34
~~Białawy Winorośl napisał(a): Już wypłacili ludziom ponad 10 mln zł. to znaczy, że dość dobrze działają.
kłamstwo nikomu nie pomogli i nie pomogą ta tarcza to ściema do tv,a pospolity kowalski nic nie dostał skończ p-i-e-r -d-o-l-i-ć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawożółty Heliotrop 1 maja 2020r. o 7:39
Marszałek przekonuje, że wydanie 6,5 mln zł na nagrody dla pracowników jest decyzją w pełni zasadną.

- Urzędnicy mają rodziny. Zasługują na godne zarobki za swoją pracę.

Tarcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 1 maja 2020r. o 10:44
~Brązowawożółty Heliotrop napisał(a): Marszałek przekonuje, że wydanie 6,5 mln zł na nagrody dla pracowników jest decyzją w pełni zasadną.

- Urzędnicy mają rodziny. Zasługują na godne zarobki za swoją pracę.

Tarcza

Zwłaszcza teraz kiedy wszyscy siedzą w bunkrach i trzymają petentów na kilometr od siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 15 lipca 2020r. o 18:23
''Miały być dodatkowe środki dla seniorów, ale nic z tego. Większością głosów PiS projekt bonu turystycznego dla osób starszych przepadł.


Epidemia koronawirusa poważnie zachwiała branżą turystyczną, rząd wymyślił więc, by ją trochę wspomóc. Zaplanowali utworzenie bonu turystycznego, który otrzymać mieliby wszyscy pracujący i odprowadzający składki Polacy.

Okazało się jednak, że obietnica bonu lepiej wyglądać będzie, jeśli wypłynie od prezydenta, w czasie kampanii. Andrzej Duda ogłosił więc całkowitą zmianę planów - bon owszem, zostanie stworzony, ale dostaną go nie pracujący, a dzieci. I nie 1000, a 500 złotych.


Emeryci rozczarowani
Andrzej Duda bardzo chciał, by bon został wprowadzony jeszcze przed wyborami. Nic jednak z tego - prezydencką ustawą zajął się Senat, który dopisał do projektu szereg poprawek. Jedną z nich było zapewnienia dodatkowych 500 złotych emerytom, rencistom i inwalidom wojennym. Informacja ta szybko obiegła Polskę...


Niestety, już chwilę po wyborach okazało się, że seniorom pieniądze się nie należą. Poprawka została w środę odrzucona w Sejmie - większością głosów PiS.
-PiS-odrzucil-projekt''

ojej...odrzucili?...hahaha

no to ...do ''urn'' ...seniorzy...
pis da?
otóż nie - nie da...hahaha
może dożyjecie kolejnych ''wyborów'' to znowu się wam obieca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.