Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skuteczne protesty na granicy
~Ołowianoniebieska Sośnica 1 maja 2020r. o 19:11
Panie Premierze zawiódł mnie Pan na całej lini - dyskryminacka zawodów medycznych i stygmatyzacja oby Pan nigdy nie potrzebował naszej opieki jak w Polsce tak i w innym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieska Sośnica 1 maja 2020r. o 19:15
Jadąc z Polski do niemiec kwarantanna też jest obowiązkowa ale wyłączajac z tego zawody Medyczne bo Ci ludzie niosą pomoc jak q przysiędze hipokrtatesa bez wzgledu na granice i kolor skóry
Natomiast Polska jak zwykle na odwrót
I jak mają nas w świecie traktować poważnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Winorośl 1 maja 2020r. o 19:19
~Ołowianoniebieska Sośnica napisał(a): Panie Premierze zawiódł mnie Pan na całej lini - dyskryminacka zawodów medycznych i stygmatyzacja oby Pan nigdy nie potrzebował naszej opieki jak w Polsce tak i w innym kraju

Człowieku ci dygnitarze mają tyle szmalu , że ich nasza Służba Zdrowia nie interesuje oni leczą się w zachodnich Klinikach z grubą kasę bo ich stać ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieska Sośnica 1 maja 2020r. o 19:29
Smutne to no ale masz racje
Masz siano to kupujesz przysięgę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowaty Hebe 1 maja 2020r. o 21:17
Skoro otwierają granice dla jednych to dla reszty też powinne być otwarte. Albo nie jeździ nikt albo wszyscy mogą jeździć na takich samych zasadach. Są równi i równiejsi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Gęsiówka 1 maja 2020r. o 21:43
"Wiele wskazuje na to, że stajemy się świadkami niezwykłego momentu. Narodzin nowego typu tożsamości człowieka, który odizolowany w domu wkracza w nową cyfrową rzeczywistość, a opuszczając go jest ostrożny i przemieszcza się wyłącznie w masce .... "
Nadchodzi „nowa normalność” ogłoszona ostatnio przez złotoustego premiera Mateusza Morawieckiego. Jej cechą charakterystyczną będzie to, że wszystko będzie nienormalne a obywatele będą dzieleni na kategorie i dyskryminowani. Rządowi nie wystarcza już, że zaczął szpiegować Polaków za pomocą telefonów, co potwierdzają liczne źródła. Po prostu wydano operatorom polecenie i zażądano dostępu do danych, aby walczyć z ogłoszoną epidemią.Oto jedne z zaleceń dla sklepów w galeriach handlowych:
1. „Umieszczenie w widocznym miejscu materiałów informacyjnych na temat aplikacji ProteGO Safe.”
2. „Zalecanie, na przykład poprzez zniżki lub materiały promocyjne, pracownikom i klientom korzystania z aplikacji ProteGO Safe.”
Znaczy to tyle, że to sprzedawcy mają namawiać do instalowania aplikacji poprzez system nagród. Aplikacja jest darmowa i rzekomo dobrowolna, ale jeśli rząd będzie obstawał przy tej formie kontroli obywateli to wkrótce stanie się obowiązkowa. Osoby, które odmówią posługiwania się nią będą de facto dyskryminowane.
Co będzie dalej?Każdego będzie można skierować na badania i wsadzać do miejsca odosobnienia, tylko na podstawie tego, że ktoś znalazł się nie tam gdzie trzeba.Polskie władze wspominają też o montowaniu kamer termowizyjnych w galeriach handlowych. Miałoby to na celu odsiewanie osób z podwyższoną temperaturą ciała.Nagle możemy się obudzić w świecie, gdzie lepiej nie mieć gorączki w miejscu publicznym bo będzie za to można nawet zostać aresztowanym.W niedługiej przyszłości może się okazać, że aplikacja nie wystarcza, jest niewygodna, bo można zapomnieć telefonu i lepiej dawać się lokalizować za pomocą implantowanego chipu RFID, który będzie mógł być również używany do płatności bezgotówkowych. Tak się składa, że sieć czytników do chipów RFID już jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Gęsiówka 1 maja 2020r. o 21:44
Polecam piosenkę : Chłopcy z Placu Broni - Kocham wolność !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa 2 maja 2020r. o 0:05
~~Rudobrunatnyrudawa Tunbergia napisał(a): Według premiera decyzja o częściowym zniesieniu kwarantanny został poprzedzona analizami epidemiologicznymi.a skąd te analizy skoro ten żekomy wirus to tylko wymysł wyobrazni?jednego dnia nie można drugiego już można ,,,najpierw maseczki szkodzą potem pomagają,,a może by tak premier z ministrem podali sie do dymisji,to by rozwiązało wiele problemów!ale dobrze że ludzie zmądrzeli i nie wierzą w te pseudo pandemie.


Nie p.erdol. Moja mama ma koronawirusa i leży w szpitalu w ciężkim stanie! Sam jesteś wymysłem wyobraźni, do tego chorej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.