Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto zaczyna żyć
~Szarobłękitna Konwalia niezalogowany
7 maja 2020r. o 18:34
Rozofieletowy dziwny czlowiek pajac kwadratowy bez kultury

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowy Grab niezalogowany
7 maja 2020r. o 18:54
Bez urazy ale mówią tyle o dbaniu o rodziców, dziadków to Pan będzie autobusem jeździł. Krótki spacerek i do domku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Poziomka niezalogowany
7 maja 2020r. o 20:16
~Różowofioletowy Grab napisał(a): A gdzie już łazi jak po siedemdziesiąte?? Swoje już przeżył???

Tak, ja siedzę w domu pracując zdalnie, moja babcia chodzi po mieście jak gdyby nigdy nic. Podobnie jak wielu innych seniorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Żywotnik niezalogowany
7 maja 2020r. o 21:25
żyjemy, żyjemy! Żeby pobierać opłaty za parkowanie to mają odwagę, nie boją się tak jak otworzenia przedszkoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Kuningamia niezalogowany
7 maja 2020r. o 21:28
~Grafitowa Mydlnica napisał(a): To wszystko ch uj i tak polowa dziadków i gówniaki chodzą z tymi maskami albo na nosie tylko albo na ustach albo na oku to po uja im ta maska .
Ja uważam ze jeszcze maj w domu powinniśmy siedzieć aż to gówno minie teraz to się rozniesie na nowo zobaczycie i będzie kupczyczka ale do sierpnia i chu j taki będziecie mieć z tej swojej wolności .oby nikt starszy z naszych rodzin nie musiał umierać ...


Maski to ściema - tylko szkodzą. Tak mówił sam najmądrzejszy minister Szumowski


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Kanna niezalogowany
7 maja 2020r. o 21:56
Autobus powinnien jeździć bo ja mam dość ciągle na pieszo iść do pracy z osiedla kwiatowego do pracy godzinę i 20mam do pracy gdzie autobus czas skraca.chociaz powinnien 4 razy dziennie jeździć i po 3 autobusy w jednym lubi tak aby łudzie do pracy mogli dojechać bo nie wszyscy mają prawko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Nagietek niezalogowany
7 maja 2020r. o 22:01
~~Smolista Kuningamia napisał(a):
~Grafitowa Mydlnica napisał(a): To wszystko ch uj i tak polowa dziadków i gówniaki chodzą z tymi maskami albo na nosie tylko albo na ustach albo na oku to po uja im ta maska .
Ja uważam ze jeszcze maj w domu powinniśmy siedzieć aż to gówno minie teraz to się rozniesie na nowo zobaczycie i będzie kupczyczka ale do sierpnia i chu j taki będziecie mieć z tej swojej wolności .oby nikt starszy z naszych rodzin nie musiał umierać ...


Maski to ściema - tylko szkodzą. Tak mówił sam najmądrzejszy minister Szumowski



Przecież ten fałszywy rudzielec się z nas śmieje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
7 maja 2020r. o 23:38
~Płowobrązowa Kosodrzewina napisał(a): Tak miasto żyje, a w nim stada młodych ludzi bez masek spacerują grupami. Coraz więcej osób nie nosi masek, a policja nagle zniknęła z pola widzenia. Tylko czekać, a lada dzień od nowa wzrost zachorowań będzie. Gratuluję wszystkim egoistycznym osobom ich ignorancji zaleceń !!!
Dziwny człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.