Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rowerzystka potrącona przez pojazd nauki jazdy
~Stalowoniebieski Jaskier niezalogowany
10 maja 2020r. o 0:11
Właśnie wróciłem z rowerów :-)
Żyję więc Ciebie nie spotkałem po drodze.
I niech tak zostanie, ludzie będą bezpieczni.
#zostańwdomu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Złocień niezalogowany
10 maja 2020r. o 8:48
Ofiarą zdarzenia padło też kilka jajek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Irezyna niezalogowany
10 maja 2020r. o 9:36
~Stalowoniebieski Jaskier napisał(a): Właśnie wróciłem z rowerów :-)
Żyję więc Ciebie nie spotkałem po drodze.
I niech tak zostanie, ludzie będą bezpieczni.
#zostańwdomu
Sądząc po godzinie twojego wpisu muszę ci podziękować w imieniu Wszystkich użytkowników dróg, że nie poruszasz się po drogach w ciągu dnia. TAK TRZYMAJ. DZIĘKUJEMY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Jukka niezalogowany
10 maja 2020r. o 10:58
Oj muszę Ciebie zawieść,bo za dnia również jeżdżę a wieczorem to dla rozrywki ,dobrego samopoczucia.
Skoro nie spotkałem Cię na drodze to myślę że dużo siedzisz w domu i niech tak zostanie bo ludzie będą bezpieczni.
#zostańwdomu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Irezyna niezalogowany
10 maja 2020r. o 11:17
~Limonkowa Jukka napisał(a): Oj muszę Ciebie zawieść,bo za dnia również jeżdżę a wieczorem to dla rozrywki ,dobrego samopoczucia.
Skoro nie spotkałem Cię na drodze to myślę że dużo siedzisz w domu i niech tak zostanie bo ludzie będą bezpieczni.
#zostańwdomu
Nie zawiodłeś mnie. Ulżyło mi że tylko wieczorem dla rozrywki, więc za dnia pewnie z obowiązku (krótkie dystanse) Uff. Pozdrawiam. I raz jeszcze Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszaty Złotlin niezalogowany
10 maja 2020r. o 11:41
A nie , właśnie idę na długgiii spacer i mam nadzieję że jesteś w domu.
Ludzie spacerujący i jeżdżący na rowerach będą czuć się bezpiecznie że "każdemu może się zdarzyć" siedzi w domu.
Naprawdę #zostańwdomu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Petunia niezalogowany
10 maja 2020r. o 19:28
~~Granatowa Irezyna napisał(a):
~Niebieskoszara Hortensja napisał(a): Granatowa Irezyna mam nadzieję że nie korzystasz z DRÓG jako kierujący .
Boję się spotkać takiego kierowcę jak TY na drodze (nawet rowerowej) bo jesteś zagrożeniem dla innych.
Żeby coś Ci_- "każdemu się może zdarzyć"- nie zdarzyło jest hasło_-
#zostańwdomu
Nadzieja matką głupich, ale nawzajem i nie wychodź z domu to się nie spotkamy. Pozdrawiam


ale was władza zaszczepiła,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
11 maja 2020r. o 13:36
sam tez jezdze rowerem....

ale jak jadę samochodem i widzę rowerzystę jadącego środkiem - w dodatku bez jakiegokolwiek światła lub choćby kamizelki (!) - to ma ochotę rozjechać...bezmózgi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo