Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus słabnie na Dolnym Ślasku
~Pszeniczna Ułudka niezalogowany
17 maja 2020r. o 16:09
Niewiele wie :D Wtedy jeszcze na świecie mnie nie było :P Kogo probujesz przestraszyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Malwa niezalogowany
17 maja 2020r. o 16:56
Pszeniczna Uludka nie przestraszyć twoją data urodzenia,to 17 wrzesień 1965.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Tibuchina niezalogowany
17 maja 2020r. o 17:49
~Pszeniczna Ułudka napisał(a): Niewiele wie :D Wtedy jeszcze na świecie mnie nie było :P Kogo probujesz przestraszyć?
Zdzisek,daj sobie na wstrzymanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Tibuchina niezalogowany
17 maja 2020r. o 17:49
~Pszeniczna Ułudka napisał(a): Niewiele wie :D Wtedy jeszcze na świecie mnie nie było :P Kogo probujesz przestraszyć?
Zdzisek,daj sobie na wstrzymanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoszara Aukuba niezalogowany
17 maja 2020r. o 18:07
Prawda nas wyzwoli.Klamstwo ma krótkie nogi.Po czynach ich poznacie.Ostatnio byłem u księdza, rozmawiałem o problemach.Dziekan Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Wychadzac podałem mu rękę, on mi nie podał. Wiecie jak się czułem tylko Pan Bóg Wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Pelargonia niezalogowany
17 maja 2020r. o 18:25
~Ciemnoszara Aukuba napisał(a): Prawda nas wyzwoli.Klamstwo ma krótkie nogi.Po czynach ich poznacie.Ostatnio byłem u księdza, rozmawiałem o problemach.Dziekan Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Wychadzac podałem mu rękę, on mi nie podał. Wiecie jak się czułem tylko Pan Bóg Wie.





serio???na tacę juz nic nie dostanie ode mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Pelargonia niezalogowany
17 maja 2020r. o 18:25
~Ciemnoszara Aukuba napisał(a): Prawda nas wyzwoli.Klamstwo ma krótkie nogi.Po czynach ich poznacie.Ostatnio byłem u księdza, rozmawiałem o problemach.Dziekan Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Wychadzac podałem mu rękę, on mi nie podał. Wiecie jak się czułem tylko Pan Bóg Wie.





serio???na tacę juz nic nie dostanie ode mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Pelargonia niezalogowany
17 maja 2020r. o 18:25
~Ciemnoszara Aukuba napisał(a): Prawda nas wyzwoli.Klamstwo ma krótkie nogi.Po czynach ich poznacie.Ostatnio byłem u księdza, rozmawiałem o problemach.Dziekan Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Wychadzac podałem mu rękę, on mi nie podał. Wiecie jak się czułem tylko Pan Bóg Wie.





serio???na tacę juz nic nie dostanie ode mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza