Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus słabnie na Dolnym Ślasku
~~Różowy Len niezalogowany
18 maja 2020r. o 7:48
~Ciemnoszara Aukuba napisał(a): Prawda nas wyzwoli.Klamstwo ma krótkie nogi.Po czynach ich poznacie.Ostatnio byłem u księdza, rozmawiałem o problemach.Dziekan Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Wychadzac podałem mu rękę, on mi nie podał. Wiecie jak się czułem tylko Pan Bóg Wie.

Każdy ma inne podejście do wirusa. Jeden uważa ze to wirus propagandowy, inny że i owszem zaraża ale nie zabija, a jeszcze inny że zarazić się to przywitać się ze śmiercią.
Każdy ma trochę racji i każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji. Ty podajesz rękę na lewo i prawo a inny będzie chodził w maseczce i co chwila spryskiwał się spirytusem. Gdybyśmy wszyscy myśleli tak samo to świat byłby cholernie nudny. Uszanuj więc prawo innych ludzi do samodzielnego myślenia, choć może Ci się wydawać za głupie. Może to i głupie, ale za to śmieszne ;)
Nikt nie ma monopolu na mądrość. Kto tu ma rację, czy ty, nie obawiając się wirusa, czy proboszcz, który boi się podać ręki? Ja tego nie wiem. A że się głupio poczułeś? Bywa. Miałeś szybką lekcję pokory. Czy Cie czegoś nauczy? Oby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowopłowa Sanwitalia niezalogowany
18 maja 2020r. o 10:50
Pytanie do redakcji w jaki sposób są prowadzone badania liczy zakażonych czy to jest liczba zakażony - liczba wyzdrowiqlych czy liczba zarażonych od stycznia do tej pory a liczbę ozdrowialych mamy So ie odjąć od liczby zakażonych czy liczba zgonów jest w 100% pewna że to wina tego wirusa czy może jednak był inna przyczyną śmierci a ktoś zwala na virusa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Bluszcz niezalogowany
18 maja 2020r. o 14:27
oczywiście że nikt nie zmarł na koronowirusa
Ordynator zakaźnego chyba z Krakowa o tym pisał.
Cała ta pandemia to zwykły numer o czym już dawno wszyscy którzy choć trochę potrafią myśleć samodzielnie wiedzą

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupia Frezja niezalogowany
18 maja 2020r. o 15:39
Testy z 84 roku,na pcr,wszystko wiemy.Dla wtajemniczonych testy genetyczne.Baza danych bogata o każdego co się poddał tym testa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupia Frezja niezalogowany
18 maja 2020r. o 16:11
W poprzednim komentarzu system przekreca moje słowa,ustawili algorytm do wypowiedzi.Dobrze Kochani na yutube znajdźcie okładkę czasopisma The Ekonomist z grudnia 2019r.Na okładce jest proroctwo na rok 2020.Po fałszywej pandemi jest przepowiedziana wojna. WAR.kabala się nie cofnie za dużo ludzi wie o ich nikczemnych zbrodniach na dzieciach.20 lat budują lotnisko w Berlinie.Pieniadze przeznaczyli na budowę podziemnych bunkrów. Scenariusz przygotowany.Wiedza że ludzie wyjdą na ulicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Inwestycje