Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pies umiera na skręt żoiładka w niedzielę -nie udzielono pomocy wet.

~~Iliowobłękitny Sumak niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 23:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Sumak niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 16:21
Chcę ostrzec wszystkich opiekunow psow ,kotow ,aby sie liczyl i ze smiercią ukochanego stworzenia ,bo nie tak nap[rawdę nei moze w Boleslawcu liczyc na pomoc po godzinach pracy wet.,w czasie swiąt ,czy niedziel.Człowiek zostaje sam z CIERPIĄCYM PSEM, KOTEM , a gdy juz sie gdzies dodzwoni jakims CUDEM to nie otrzyma własciwie porady ani pomocy ,poza stwierdzeniem " co ja pani poradzę",. W przypadku skrętu żoladka liczy sie szybka pomoc ,rada ,oczekuje sie przyjazdu wet ,albo choc innej pomocy ,poszukaniu kliniki najblizszej . Jestem zawiedziona postawą niektorych wet.,brakiem empatii ,checi niesienia pomocy .Moj pies kochany umarł, ..moze by zyl ,gdyby udzielono mu pomocy na miejscu .Jechalismy do kliniki w Jel Gorze.Niestety ,wszystko było zamknięte. Moja kochana psina zmarla ....a ja mam pękniete serce . Wet tez nie udzielał odpowiednich porad ,nie zlecano odp badan. Nie wiem teraz gdzie mam sie udac z . psem, czy kotem ,bo tak naprawde stracilam wiare w tutejszych wet..........Nie zycze im ,aby byli na moim miejscu ,choc moze postarali by sie bardziej potem. .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Sumak niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 16:24
~~Iliowobłękitny Sumak napisał(a): Chcę ostrzec wszystkich opiekunow psow ,kotow ,aby sie liczyl i ze smiercią ukochanego stworzenia ,bo tak nap[rawdę nie moze w Boleslawcu liczyc na pomoc po godzinach pracy wet.,w czasie swiąt ,czy niedziel.Człowiek zostaje sam z CIERPIĄCYM PSEM, KOTEM , a gdy juz sie gdzies dodzwoni jakims CUDEM to nie otrzyma własciwie porady ani pomocy ,poza stwierdzeniem " co ja pani poradzę",. W przypadku skrętu żoladka liczy sie szybka pomoc ,rada ,oczekuje sie przyjazdu wet ,albo choc innej pomocy ,poszukaniu kliniki najblizszej . Jestem zawiedziona postawą niektorych wet.,brakiem empatii ,checi niesienia pomocy .Moj pies kochany umarł, ..moze by zyl ,gdyby udzielono mu pomocy na miejscu .Jechalismy do kliniki w Jel Gorze.Niestety ,wszystko było zamknięte. Moja kochana psina zmarla ....a ja mam pękniete serce . Wet tez nie udzielał odpowiednich porad ,nie zlecano odp badan. Nie wiem teraz gdzie mam sie udac z . psem, czy kotem ,bo tak naprawde stracilam wiare w tutejszych wet..........Nie zycze im ,aby byli na moim miejscu ,choc moze postarali by sie bardziej potem. .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Kasztanowiec niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 17:25
Przykre. Szkoda psiny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Moszenki niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 17:39
Usuń pasożytniczą zmore z gór y kark O noszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Mak niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 17:53
A klinika Weterynaryjna we Wrocławiu nie ma dyżurów?W przypadku skrętu kiszek u psa musi być wykonana natychmiast operacja, tak w wywiadzie dla radia Wrocław, mówił lekarz weterynarii, i przestrzegał właścicieli, aby pamiętali o tym, że zwierzę po zjedzonym posiłku nie może biegać, bo wówczas dostaje skrętu kiszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiona Kostrzewa niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 19:24
Brakuje u nas gabinetu z dyżurem nocnym,weekondowym i świątecznym.Brakuje pogotowia w nagłych przypadkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Sumak niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 21:13
niestety ,ale zanim sie dojedzie do Wroclawia ,a nie kazdy ma jakis srodek transportu ,wlasny tez. ,ostatecznie taxi. , to w przypadku psa np. juz jest p[rzewaznie za pozno. Objawy nie zawsze da sie uchwycic od razu.. tez. Moja suczka zawsze odpoczywała p o jedzeniu spokojnie. Pilnowalam tego . Nie zawsze przyczyny skretu są znane.tez.Dlatego na miejsc u powinna byc pomoc NATYCHMIASTOWA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza