Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rafał Trzaskowski dziękuje bolesławianom
~~Różowy Len niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 7:40
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!

Na czym opierasz swoje sądy? Naród pamięta kto łgał w kampaniach a po wyborach śmiał się nam w twarz. Podwyższenia wieku emerytalnego nigdy nie zapomnimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 7:51
~~Różowy Len napisał(a):
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!

Na czym opierasz swoje sądy? Naród pamięta kto łgał w kampaniach a po wyborach śmiał się nam w twarz. Podwyższenia wieku emerytalnego nigdy nie zapomnimy.

Z tym wiekiem emerytalnym to nie przesadzaj bo Polacy średnio pracują 33 lata co stawia nas na 3 miejscu od końca w Europie za nami są tylko leniwi Grecy i Horwaci ,w Szwecji i Holndii pracuje się średnio 42 lata czyli 9 lat dłużej jak w Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Klon niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:00
~~Różowy Len napisał(a):
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!

Na czym opierasz swoje sądy? Naród pamięta kto łgał w kampaniach a po wyborach śmiał się nam w twarz. Podwyższenia wieku emerytalnego nigdy nie zapomnimy.


oględnie mówiąc zaczynacie robić się śmieszni...
wasze komentarze kręcą się wokół to wieku emerytalnego albo LGBT...

ale kiedy pisze się wam o kłamstwach bielana czy morawieckiego o tym że nie będzie podwyżek lub całkowicie nowych podatków milkniecie...

więc przypomnę ci że wprowadzono lub podniesiono 31!!!! podatków...
zanim więc zaczniesz tu ....;) sprawdź ...
ja w tej chwili muszę gdzieś jechać ale wrócę i poczytam co wymyślisz ...:)

teraz kiedy widzę te wyborcze ''podrygi'' dudy i te ciągłe jęki o ''ideologii'' budzi to tylko mój śmiech ...
gdzie coś o gospodarce?
gdzie coś o tym że ludzie zaczynają odczuwać braki finansowe w domowych budżetach ...

(wylogowało mnie ...;) )







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:02
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!

Na czym opierasz swoje sądy? Naród pamięta kto łgał w kampaniach a po wyborach śmiał się nam w twarz. Podwyższenia wieku emerytalnego nigdy nie zapomnimy.

Z tym wiekiem emerytalnym to nie przesadzaj bo Polacy średnio pracują 33 lata co stawia nas na 3 miejscu od końca w Europie za nami są tylko leniwi Grecy i Horwaci ,w Szwecji i Holndii pracuje się średnio 42 lata czyli 9 lat dłużej jak w Polsce .

Ja mówiłem o obietnicach i ich złamaniu zaraz po wyborach. W kampanii obiecali nie ruszać wieku emerytalnego. tym kłamcom nie wolno wierzyć. Obiecają co tylko chcesz. A potem zrobią swoje, bez mrugnięcia okiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Oczar niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:05
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!
. ZŁODZIEJI............ bo co zabrali Z Ł O D Z I E J O M podatku VAT, DILREOM narkotyków, sprzedawczykom majątku i inne. Pamiętam dobrze co PO obiecało przed każdymi wyborami, a co było .Kiedyś było takie powiedzenie " SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO". A Panu Prezydentowi Dudzie życzę sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:12
~~Różowy Len napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
~Czerwonozłoty Jastrzębiec napisał(a): Śmierdzi tu pisowskimi trolami ! Wszyscy wiedzą że Duda to najgorszy prezydent jaki był w Polsce! I wszyscy wiedzą że przegra wybory bo jest nieudacznikiem pisowskim i kłamczuchem jak Morawiecki i cała reszta pisowskich złodzieji!

Na czym opierasz swoje sądy? Naród pamięta kto łgał w kampaniach a po wyborach śmiał się nam w twarz. Podwyższenia wieku emerytalnego nigdy nie zapomnimy.

Z tym wiekiem emerytalnym to nie przesadzaj bo Polacy średnio pracują 33 lata co stawia nas na 3 miejscu od końca w Europie za nami są tylko leniwi Grecy i Horwaci ,w Szwecji i Holndii pracuje się średnio 42 lata czyli 9 lat dłużej jak w Polsce .

Ja mówiłem o obietnicach i ich złamaniu zaraz po wyborach. W kampanii obiecali nie ruszać wieku emerytalnego. tym kłamcom nie wolno wierzyć.
Obiecają co tylko chcesz. A potem zrobią swoje, bez mrugnięcia okiem.

PIS obiecał rekompensaty za podwyżki prądu ,to gdzie się one podziały ???? za 2 miesiące przyszedł mi rachunek za prąd 680 zł przy 2 osobach do tej pory płaciłem o połowę mniej .W Kuflandzie 1kg boczku pieczonego 46 zł jabłka od 6-9 zł

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Rogownica niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:24
Mało daje PiS, mało, kto wcześniej dawał więcej no kto? Tylko leniom to wciąż za mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
15 czerwca 2020r. o 8:52
Horus napisał(a): nie ma za co dziękować Panie Rafale...

robiliśmy to z czystą przyjemnością:)

jest Pan przyszłością tego Narodu ,tego kraju...
:)

zmień kanał tv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza