Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 20:42
PanM światowej sławy znawca Biblijny he he tego jeszcze nie grali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 20:44
Ja Wam faktycznie panocki proponuję ewakuację do Egiptu, Somalii albo dżungli Amazońskiej. Tam się odnajdziecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 czerwca 2020r. o 20:58
~Ciemnokasztanowa Kolendra napisał(a): PanM światowej sławy znawca Biblijny he he tego jeszcze nie grali.


Osoba wyraźnie rejteruje i nie ma odwagi bronić swej najświętszej księgi. Ujawnia się brak fundamentalnej wiedzy który osoba przypisywała innym. Mam nadzieję że argument " he he " nie jest szczytem możliwości intelektualnych bogobojnej osoby.
Możemy wracać do tematu LGTB --- bać się czy rozumieć ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 czerwca 2020r. o 21:12
~Ciemnokasztanowa Kolendra napisał(a):
Skoro uważasz że w starożytnym Egipcie było fajnie bo opracowali kanalizację i otaczali opieką medyczną ludzi to brak mi po prostu słów na twoją głupotę.
W twoim starożytnym Egipcie panowała totalna pogarda dla człowieka. Totalna. Ty byłbyś w nim prawdopodobnie zaharowanym, motywowanym batem robolem, którego sensem życia byłoby służenie swojemu Panu. Nie wiedziałbyś czym jest demokracja, współczucie, szacunek dla słabszego, godne życie, bo wszytko co zwiększało komfort życia byłoby poza twoim totalnym zakresem. Tam wyłącznie elity miały się świetnie.
Podejrzewam, że chyba właśnie dlatego taki Soros nienawidzi Chrześcijaństwa bo skręca go na samą myśl, że miałby się zrównywać wobec prawa z takim jak Ty. Dlatego bądź sobie dalej pożytecznym idiotą i przekonuj, że świat byłby lepszy jakbyśmy wrócili do czasów barbarzyńskich, gdzie małe dziecko można było rzucić o skałę jeśli było słabe a kobietę traktować jak totalne zero. Albo wracaj do książek chłopie.


twoje braki wiedzy nie nadrobi jakieś bezsensowne pierdzielenie ...
nawet fakty mieszasz nie wiedząc co komu przypisać ..

Egiptowi przypisujesz kanalizacje ?
poczytaj zanim po raz wtóry zaczniesz się ośmieszać ...;)

a o pisaniu o szacunku jak to piszesz do ''człowieka'' lepiej zapomnij bo czasy średniowiecza zapoczątkowały w Europie ten właśnie ''szacunek'' poprzez zachowania ludzi kościoła od plebana po biskupów...

kto pobierał myta wjazdowe do miast ?...władcy i kler
kto wprowadził ''dziesięcinę'' ... ponad wszystko kler
kto kupował całe wsie wprowadzając pańszczyznę na ''własnych '' ziemiach ?...kler


i nie pierdziel mi tu kolejnych bzdur że to dzięki kościołowi mamy ponoć demokrację ...
ty nawet nie wiesz tego co oznacza ten termin...
to właśnie ludzie kościoła nie demokratycznie a za kasę i poprzez morderstwa i zwykłe zbrodnie sadzali swoich nawet na papieskim tronie...

znalazł się tu obrońca demokracji ...hahaha

twoje Kocham Bolec.Info ety o szacunku zadedykuj jędraszewskim ,gilom ,wesołowskim ,jankowskim i wielu jeszcze innym klechom pedofilom ,skieruj je do pisdzielców i ich dudy bo ci zapomnieli czym jest szacunek do ludzi o innych poglądach,ludzi mających życiowe problemy z chorymi dziećmi a tych wyrzucali z korytarzy sejmowych ...

gdzie był wtedy ten nadęty bufon duda?
gdzie wtedy byli ci wszyscy opaśli biskupi?

ty durni.u piszesz o pożytecznym idiocie?
mogę być tym idio.tą ale jestem pożyteczny ...
przez to co piszę a przez to że nie zaprzeczysz niczemu co tu piszę pokazuję jakim ty jesteś idio.tą ...szkodliwym idio.tą bo wszedłeś w tak zaawansowane stadium choroby umysłowej że takich szkód żaden medyk już nie uleczy...

o czym ty tu piszesz?
'' małe dziecko można było rzucić o skałę jeśli było słabe a kobietę traktować jak totalne zero. ''

podaj fakty historyczne durna pałko bez przeinaczeń ,bez fałszu...

jak wy pisdzielce traktujecie kobiety?
to wasi ''święci '' głoszą że ''kobieta jest jak wór gnoju''
to jeden z waszych świętych mówił ze kobieta to boży odrzut pozostały po stworzeniu mężczyzny...

nie pierdziel tu niedouczony kmiotku o czymś o czym nie masz bladego pojęcia...

:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:13
Do byłego wyznawcy "Kościoła Palikota, (dziś kościoła LGBT i Sorosa) Pana M odnośnie Bibli a nauki skończę cytatem być może większego naukowca niż PanM
Christiana Boehmera Anfinsena (dla tych co nie wiedzą słynny biochemii,
: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii, nie głosował na PiS i nie był Polakiem )
„Myślę, że tylko dziwny czlowiek może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał.”

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:23
Horus. Daj se na luz i idź wyklejać ulotki Trzaskowskiego z tęczowym szalikiem na szyi.
Po pierwsze nie będę głosował na Dudę. Po drugie nie twierdzę, że księża są nieskazitelni (każde czasy mają swoich Judasz). Po trzecie nie podważysz zasług Kościoła dla Europy i świata. Nawet wielu ateistów to wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Mięta niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:24
~Ciemnokasztanowa Kolendra napisał(a): Do byłego wyznawcy "Kościoła Palikota, (dziś kościoła LGBT i Sorosa) Pana M odnośnie Bibli a nauki skończę cytatem być może większego naukowca niż PanM
Christiana Boehmera Anfinsena (dla tych co nie wiedzą słynny biochemii,
: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii, nie głosował na PiS i nie był Polakiem )
„Myślę, że tylko dziwny czlowiek może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał.”


Fajna jazda się zrobiła. Od Palikota do Boga.
Ale ten gościu dostał nagrodę Nobla z chemii nie z religii.To że był wierzący nie czyni świata boskim.Ty gościu nigdy nie dopuścisz do siebie że można być ateistą i to twój ból tyłka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:34
W tym rzecz, że ja nie mam problemu z ateistami. Sam nim zresztą kiedyś byłem. Znam wielu kulturalnych ateistów i też ich sobie cenię. Ale nawet oni wiedzą jak Chrześcijanin się obchodzi z ateistą, a jak taki wyznawca Prawa Szariatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima