Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 16:04
~~Szarobiała Karagana napisał(a): widać że oprócz Janusza ,ktoś niezle się bawi jego kosztem

czyżby trafił swój na swojego ?

albo ? niezła podpucha



Gratuluję dobrze oceniłeś wpisy Jesiona - Jesion to niezalogowany M21 , chciałem pokazać jak nie znając człowieka kłamstwami i insynuacjami można manipulować i oczerniać na forach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 kwietnia 2021r. o 16:12
Zagadka dla parówy:

O kim napisano, że "zeszmacił się u wszyskich"? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 16:17
nie podniecaj się chłoptasiu ...

skup się na narzeczonej bo wiesz ...

historia lubi się powtarzać i ponownie będziesz mi się tłumaczył na privie...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 kwietnia 2021r. o 16:21
Jesli historia lubi sie powtarzać to lepiej uważaj, żebys znów nie wylądował w krzakach z jakąś donatą. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 16:50
widzisz głombie jak wiele masz wspólnego z koleżką sąsiadem?
jak wiele masz wspólnego z ''lucusiem''?

tak kmiotku...
jak robi ci się ''ciepło w rajtuzach'' to nie masz żadnych oporów by nie rzucać imionami czy nazwiskami...

teraz co?
wylogujesz się i będziesz pluł jako anonim?
to normalne u takich kmiotów ...:D

pilnuj więc tak jak ci radzę narzeczonej bo i ta ci pryśnie ''w długą'' :D

zawsze kiedy będziesz się wpieprzał w moje życie dostaniesz ''kopa'' :D

zawsze...pamiętaj o tym ...;)

i nie wbijaj mi się czasem na priv z jakimiś żalami...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 17:40
M21W2 napisał(a): Piotrze obejrzałem filmik , są tam prawdy , półprawdy i kłamstwa .
Mogę to porównać z komentarzami Parówy dotyczącymi Ciebie , ktoś jak Horus zbiera materiały na nas by cytować fragmenty które pasują do jego koncepcji opluwania , tak samo oceniam lektora z tego filmiku - Horus - bis .


Lucjanie , był kiedyś taki czas , że interesowałem się polityką . Dzisiaj mnie już to grzeje , jak płomyk nienawiści do Ciebie pod Głupią Parówą :D

Ale wracając do PRAWDY ... dalej nie wiemy , czy Parówa zakopał był Legitymację , czy nie ?

Jedno jest pewne Lucjanie , od czasów tzw. Transformacji Ustrojowej , którą prof . Kieżun opisywał w " Patologi transformacji " ... mój pierwszy Autorytet , a Naomi Klein w " Doktrynie szoku " nazywała nowoczesnym feudalizmem ... mamy to o czym mówi również i Przemo ... wyzysk człowieka , przez człowieka . W zależności od czasów zamieniają się miejscami :D

Nie jeden filmik Ci zapodałem Lucjanie i nie jeden tekst do przeczytania . :) Podobnie , jak pozostałym Bolecnautom i Bolecnautkom :)

Można , jak Janusz T. taplać się w gównie ścierwomediów i szukać haka na wszystkich , ale ... jeszcze raz proszę nie daj się zaszczepić , choćby żydobankster Morawiecki na kolanach przed Tobą błagał :)

ps . wróciłem właśnie od Tamary , albo Lenki , już nie pamiętam ... starość nie radość , ale to qurwe Głupio Papuge piórko po piórku ostrzyge :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 17:52
kogo?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 17:54
Horus napisał(a): widzisz głombie jak wiele masz wspólnego z koleżką sąsiadem?
jak wiele masz wspólnego z ''lucusiem''?

tak kmiotku...
jak robi ci się ''ciepło w rajtuzach'' to nie masz żadnych oporów by nie rzucać imionami czy nazwiskami...

teraz co?
wylogujesz się i będziesz pluł jako anonim?
to normalne u takich kmiotów ...:D

pilnuj więc tak jak ci radzę narzeczonej bo i ta ci pryśnie ''w długą'' :D

zawsze kiedy będziesz się wpieprzał w moje życie dostaniesz ''kopa'' :D

zawsze...pamiętaj o tym ...;)

i nie wbijaj mi się czasem na priv z jakimiś żalami...hahaha



Parówa , w wiesz co w slangu myślących znaczy określenie parówa ?

Wbij się do mnie na Priva , to sobie pogadamy Januszu T. :)

... ale mnie Swietłana wymęczyła ... pośpię chyba piętnaście minut ... a tak nawiasem Horus ... masz już jakie drony nad Bolesławcem , żeby uprzejmie donieść , że Panna puszcza się po zakrętach ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.