Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2020r. o 22:45
Horus napisał(a): a tego łgarza kto wyleczy?

''Międzynarodowy aspekt" Marszu Niepodległości. Macierewicz o prowokacjach Antify
Zmotoryzowany Marsz Niepodległości dominował, ale wśród pieszych były prowokacje antify. Ja jechałem samochodem i koło ronda de Gaulle'a przybiegali do mnie ludzie krzyczący, że antifa ich atakuje. Nie widzę powodu, dlaczego miałbym w to nie wierzyć – mówił na antenie Polskiego Radia 24 były szef MON Antoni Macierewicz.''

łże jak pies a ''pelikany '' łykają ...
czyż nie?
'


A co to ma wspónego z PanemM zadymiarzu ?

Kiedy i gdzie Głupia Papugo ?

Dobranoc .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 listopada 2020r. o 22:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Hortensja niezalogowany
14 listopada 2020r. o 22:52
Dwie kobiety dla nich to Antifa. Oni są zalosni. Bo będą z nimi walczyc. Najlepiej tak 10:1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2020r. o 22:52
Lubię Tuwima , szczególnie ten kawałek , ale daj się wreszcie pocałować Głupia Papugo :D

Dobranoc .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
14 listopada 2020r. o 22:55
ŻEBY JAKIEGOŚ SYFA DOSTAŁ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2020r. o 22:57
Wyobraź sobie , że jesteś Jezusem , a ja Judasz chciałbym złożyć Ci pocałunek . Miejsce możesz sobie wybrać , ja wybiorę oblachowany but robola , jako organ pieszczoty :D

... sie nie mogłem powstrzymać ... przed kalamburem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 listopada 2020r. o 22:59
~Szaroniebieska Hortensja napisał(a): Dwie kobiety dla nich to Antifa. Oni są zalosni. Bo będą z nimi walczyc. Najlepiej tak 10:1

brednie tego durnia zdementowano dzisiaj ..
zrobił to rzecznik Policji a potwierdził wierny ''pies'' mckwacza -Fogiel ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2020r. o 23:36
No dobra , wisi mi to , co tam Fogel Głupia Papugo gada . Ale wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie , co ma do tego PanM ? Jeśli przesłanie Tuwima " Całujcie mnie wszyscy w du...pę " jest Twym credo , to PanM też ma lubieżnie myśleć o Twych pośladkach Głupia Papugo ? . Nie dziwi więc Twe zainteresowanie ideologią LBGT :D

Przemo , żadnych sugestii tutaj nie insynuuję , żeby nie było . To kulturalny Janusz rzucił propozycję wysługując się Tuwimem :D


Dopisane 14.11.2020r. o godz. 23:36:

Dobra.

Temat do zamknięcia Szacowna Redakcjo.

Bogu idź się produkować na Dziwiszu , albo innym szatanie.

Dobranoc .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.