Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
28 listopada 2020r. o 17:21
PanM napisał(a):
~~Karminowa Robinia napisał(a):

PanM- z analizy wpisów , starszy człowiek po przejściach finansowo stabilny ,
nie mogący się odnaleźć w obecnym świecie , lubiący krytykować dla krytyki ,
Oraz płynący w nurcie populizmu , wielokrotnie wierząc w to co pisze ,choć wpisy nie pokrywają się z prawdą .
Raz można go uznać za inteligentnego , a innym razem odłączony .
Podatny na emocjonalne wypowiedzi by udowodnić jego wyższość .


Niemal 67 lat to wiek emerytalny ale nie czyni starym.
Poza tym może jakieś konkrety ?


A ja się z wypowiedzią powyżej nie całkiem zgadzam. PanM niewiele rozumie, a co gorsza nie chce zrozumieć. Żyje w swoim populistycznym, palikotowym świecie czyli poglądów typu cicer cum caule. Żadnej spójności i logiki w tych poglądach nie ma.
Czy to jest stan "odłączenia"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Smagliczka niezalogowany
28 listopada 2020r. o 17:27
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Karminowa Robinia napisał(a):

PanM- z analizy wpisów , starszy człowiek po przejściach finansowo stabilny ,
nie mogący się odnaleźć w obecnym świecie , lubiący krytykować dla krytyki ,
Oraz płynący w nurcie populizmu , wielokrotnie wierząc w to co pisze ,choć wpisy nie pokrywają się z prawdą .
Raz można go uznać za inteligentnego , a innym razem odłączony .
Podatny na emocjonalne wypowiedzi by udowodnić jego wyższość .


Niemal 67 lat to wiek emerytalny ale nie czyni starym.
Poza tym może jakieś konkrety ?


A ja się z wypowiedzią powyżej nie całkiem zgadzam. PanM niewiele rozumie, a co gorsza nie chce zrozumieć. Żyje w swoim populistycznym, palikotowym świecie czyli poglądów typu cicer cum caule. Żadnej spójności i logiki w tych poglądach nie ma.
Czy to jest stan "odłączenia"?


Związkowiec plantator nie odpuszcza panuem. Logika tylko w pis i plebanii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłoty Ubiorek niezalogowany
28 listopada 2020r. o 17:35
Krwawnik to ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 listopada 2020r. o 17:37
~~Brązoworudy Hiacynt napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): jesteś głupcem...
, bo ja donosicielem nie jestem , a piąchy mnie tak świerzbią , jak nigdy wcześniej w życiu .
Mów tchórzu , albo się odpie ... dol od Panny .

Wóz , albo przewóz głupi prowokatorze :)


Piotrek te swędzenie dłoni to pewnie świerzb .Zdaje się że nie za często się myjesz ,dzisiaj sobota okazja do kąpieli .
Jak nie masz łazienki ,zapraszam do ,,Braci Albertów ''.
Trzym się .

Paweł


Bogu i jego cytowanie w całej krasie :D

Przemo , ja się tak zastanawiam , jak Ty możesz wytrzymywać z tym durniem. Twój ateizm rozumiem razem z " pismem obrazkowym " . Szanuję światopogląd , choć idea " wolnego rynku " żyda Friedmana ma tyle wspólnego z logiką , co koronaświrus z prawdą . No ale dobra . Każdy dobiera sobie kumpli na jakich zasługuje :D

Miłego wieczoru Panowie ... idę przytulić się do szatynki :)

... Tamara , albo Swietłana ... nie mam pojęcia , jak ma na imię :D Poznałem w INTERNECIE :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2020r. o 17:40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
28 listopada 2020r. o 17:42
~Rdzawozłoty Ubiorek napisał(a): Krwawnik to ty?

Ode mnie to się syfilityku odpier...l ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
28 listopada 2020r. o 17:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a):

to jeszcze raz pytam , kiedy ta rozprawa , bo ja donosicielem nie jestem , a piąchy mnie tak świerzbią , jak nigdy wcześniej w życiu .
Mów tchórzu , albo się odpie ... dol od Panny .

Wóz , albo przewóz głupi prowokatorze :)



~~Szafranowa Psianka napisał(a): Ja niżej podpisany przepraszam Szacowną Redakcję za nadpobudliwość z mojej strony . Od dwunastu lat wspieram Bolec , jak potrafię szczycąc się swym " mesjanizmem ". Moim IDOLEM jest kwestia przekazywania wiedzy , nie wiary . Czasami mnie nosi Panie Kazimierzu ..........To teraz ja Panu obiecuję nie wdaję się już więcej w głupawe dysputy Horusa .

Marcin , Panie Kazimierzu przepraszam.

Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2020r. o 18:27
~~Brązoworudy Hiacynt napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): jesteś głupcem...
, bo ja donosicielem nie jestem , a piąchy mnie tak świerzbią , jak nigdy wcześniej w życiu .
Mów tchórzu , albo się odpie ... dol od Panny .

Wóz , albo przewóz głupi prowokatorze :)


Piotrek te swędzenie dłoni to pewnie świerzb .Zdaje się że nie za często się myjesz ,dzisiaj sobota okazja do kąpieli .
Jak nie masz łazienki ,zapraszam do ,,Braci Albertów ''.
Trzym się .

Paweł


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza