Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Faryzeusz z peo niezalogowany
24 września 2021r. o 18:59
Ja 14 emerytury nie wezmę . 13 też nie ruszyłem .Honor mi nie pozwala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Papryka niezalogowany
24 września 2021r. o 20:10
~~Faryzeusz z peo napisał(a): Ja 14 emerytury nie wezmę . 13 też nie ruszyłem .Honor mi nie pozwala.


A właśnie wezmę że pomóc rozpieprzyć ten pisdzielski bajzel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
24 września 2021r. o 20:21
~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Faryzeusz z peo napisał(a): Ja 14 emerytury nie wezmę . 13 też nie ruszyłem .Honor mi nie pozwala.


A właśnie wezmę że pomóc rozpieprzyć ten pisdzielski bajzel.


Dlatego PIS wysłał do Europarlamentu całą rzeszę darmozjadów którzy pobierają po 6,5 tys euro miesięcznie żeby rozwalić Unię od środka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Mięta niezalogowany
24 września 2021r. o 21:12
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Faryzeusz z peo napisał(a): Ja 14 emerytury nie wezmę . 13 też nie ruszyłem .Honor mi nie pozwala.


A właśnie wezmę że pomóc rozpieprzyć ten pisdzielski bajzel.


Dlatego PIS wysłał do Europarlamentu całą rzeszę darmozjadów którzy pobierają po 6,5 tys euro miesięcznie żeby rozwalić Unię od środka .


I nakładają kary na UE w ten sposób rozwalają UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
25 września 2021r. o 3:40
Duda powiedział, że "bardzo mocno postawiliśmy na budowanie pozycji Polski w przestrzeni międzynarodowej...". Ze śmiechu spadłem z krzesła. Czy ktoś pomoże mi wstać ? Następnym pokoleniom trudno będzie uwierzyć, że taki Duda był kiedyś prezydentem. To jest tak żałosny w/w cytat, że obrzydliwe jest nawet jego komentowanie. Przypomnę jeszcze inne słowa ... pełnomocnika PiS: "ostry cień mgły", "ryba psuje się od głowy", "Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie" itd. Przypomnę tylko, że przed Dudą i przed rządami PiS Polska był szanowanym krajem, a teraz jest tak, że jesteśmy skłóceni z USA, z UE oraz z 4 sąsiednimi krajami: Czechy doprowadziły do kary w wysokości 500.000 euro dziennie, na granicy z Białorusią mamy wprowadzony stan wyjątkowy, z Merkel Duda nie ma ochoty się spotykać (poniżenie sąsiedniego przywódcy), a Rosja jest sojusznikiem Białorusi w walce z PiS. Trzeba być wyjątkowo nieudolnym politykiem, aby zaprzepaścić, zniszczyć to na co pracowały poprzednie pokolenia. 500 tys. euro dziennie kary..." za kopalnię Turów, czyli za totalną niekompetencję PiS, oznacza śmierć ponad 200 dzieci dziennie, bo te dzieci mogłyby mieć za te pieniądze wykupione skuteczne leki, a tak ... nie ma leków i nie ma dzieci. "...Można oszukiwać pewną grupę ludzi przez pewien czas - ale nie można oszukać wszystkich ludzi przez cały czas..." (Abraham Lincoln). Morawiecki już dawno mówił, że sprawa kopalni Turów już dawno jest załatwiona, czyli że ugoda jest przygotowana, a wniosek o karę został wycofany.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 września 2021r. o 6:56
cała prawda...
piękne podsumowanie tej oszukańczej bandy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aa niezalogowany
25 września 2021r. o 10:28
Unia be , ale z kasy europosła nikt nie rezygnuje, a tylko najbardziej wpływowi działacze są w wyborach jedynkami. Tam jest dla nich duża kasa i w przyszłości duża emerytura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
25 września 2021r. o 10:42
"Ryanair krytykuje budowę CPK. "Przeznaczcie te pieniądze na polskie szpitale i szkoły" - WP Turystyka"

https://turystyka.wp.pl/ryanair-krytykuje-budowe-cpk-przeznaczcie-te-pieniadze-na-polskie-szpitale-i-szkoly-6686579441035840a

Jeb.ac pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza