Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda bolesławieckim posłem
~~Oliwkowozielony Driakiew 19 listopada 2020r. o 8:49
~~Błękitnozielony Barwinek napisał(a): Zamaskowane bojówki PISu pod sejmem pałują demonstrujących obywateli a Wy gratulujecie facetowi który pełnymi garściami czerpie z dobrodziejstw systemu.
No bo przecież "cieszmy się bo mamy posła".
Ludzi PISu i ich sympatyków/wyborców powinno się lekceważyć. Udawać że się nie poznaje. Nie podawać ręki. Dać im do zrozumienia że są nikim.


Taaa, bo demokracja i sprawiedliwość jest wtedy kiedy "twoi" wygrywają? Przypomina człowieku że zaufało mu ponad 4 tysiące ludzi i to nie przypadek, bo na "jedynce" nie był. I choćby z tego tytułu należy się mu uznanie bo wielu mu zaufało z jakiegoś powodu, a na demokrację nie ma co się obrażać tylko właśnie ją szanować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółty Bukszpan 19 listopada 2020r. o 15:52
Będzie legalizował bezprawie i chore urojenia Przykurcza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w GXO